Preskúmajte okolité cyklotrasy na elektrobicykloch na rok 2024, vydajte sa na výlet do prírody, alebo si zahrajte stolný tenis na záhrade. My sme na leto pripravení a vy?

Flow Fitness. Nová značka s fitness vybavením

02. 09. 2020

Flow FitnessFlow Fitness je veľmi populárna holandská značka, ktorá od roku 2000 vyrába špičkové fitness vybavenie. Široký sortiment zahŕňa rotopedy, eliptické trenažéry, bežecké pásy, veslovacie trenažéry, cyklotrenažéry, doplnky pre fitness a silový tréning.

Všetky produkty Flow Fitness sú vyvíjané tímom najlepších holandských dizajnérov a konštruktérov. Výsledkom je vysoko kvalitný a rozsiahly sortiment, ktorý spĺňa najvyššie požiadavky zameriavajúce sa na kvalitu a najnovšie trendy.

Flow Fitness trvalo testuje kvalitu, bezpečnosť, odolnosť a užívateľskú prívetivosť všetkého fitness vybavenia. Preto sa na ich produkty môžete vždy spoľahnúť.

Chcete si zlepšiť svoju fyzickú kondíciu, posilniť svaly alebo trénovať pred súťažou? Potom sú produkty značky Flow Fitness tým pravým parťákom. Misia tejto značky je vytváranie lepšieho životného štýlu a zlepšovanie zdravia a kondície.

 

PRODUKTOVÉ RADY FLOW FITNESS

Dynamic Line kombinuje moderné designy a technologické inovácie v jednom produkte.

Dynamic Line má svieži a športový vzhľad s plnou výbavou. S produktmi tohto radu máte všetko, čo potrebujete pre domáci tréning, ľahko ovládateľný počítač, rad tréningových programov, monitor srdcovej frekvencie, atď.

Dynamic Line

 

Perform Line je komerčný fitness rad pre intenzívne používanie.

Perform Line je komerčný rad pre intenzívne využitie, ktorý kombinuje funkčnosť a odolnosť. Je vhodný pre športovcov, ktorí vyžadujú vysoký výkon a kvalitu. Výrobky sú vhodné pre fyzioterapeutické centrá alebo hotely, ale aj pre domáci tréning.

 Perform Line

 

Pro Line je plne komerčný rad pre ťažké a intenzívne používanie.

Pro Line bola vyvinutá špeciálne na komerčné využitie bez kompromisov. Tieto výrobky sú odolné, pohodlné a ľahko ovládateľné, preto sú ideálne pre telocvične, crossfitové štúdiá alebo osobných trénerov. Vďaka svojej cenovej dostupnosti si ich môžete zaobstarať aj do domáceho prostredia.

 Pro Line

Neviete si rady s nákupom?
Navštívte nákupného poradcu Pozrite si rady a tipy na nákup
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť