Príďte si osobne vyskúšať a nechať poradiť s výberom trenažérov, posilňovacích strojov či fitness doplnkov na domáce cvičenie. Naši odborní poradcovia vám radi všetko vysvetlia na najväčšej pobočke v Bratislave.

Eliptický trenažér FLOW Fitness X4i

10. 12. 2020

Veľmi populárna holandská firma FLOW Fitness je na trhu viac ako dvadsať rokov. Dokáže vypočuť potreby svojich zákazníkov a tu máme výsledok: kvalitný trenažér so špičkovým výkonom FLOW Fitness X4i, ktorý spĺňa najvyššie požiadavky na kvalitu, ergonómiu a najnovšie trendy.

 

ZAŽITE TO A VYLEPŠITE SVOJ VÝKON..

Chcete si zlepšiť svoju fyzickú kondíciu, posilniť svaly alebo si len tak zatrénovať?

Tento profesionálny eliptický trenažér X4i je vhodný pre intenzívne cvičenie a určite uspokojí každého začínajúceho i náročného cvičenca. Vďaka svojej cenovej dostupnosti si ho môžete zaobstarať do domáceho prostredia.

Trenažér je odolný, pohodlný a ľahko ovládateľný, vhodný taktiež do prostredia ľahko komerčných posilňovní, wellness alebo hotelových fitness centier. Rám je zo silnej oceľovej konštrukcie a plnou 10-ročnou zárukou, ktorý vydrží intenzívne používanie.

S dĺžkou kroku 52 cm a s robustným zotrvačníkom s hmotnosťou 30 kg vytvára bezkonkurenčný plynulý eliptický pohyb. X4i disponuje nosnosťou do 170 Kg.

 

 

"NEBAVÍ VÁS BEHANIE? Nastaviteľný uhol pedálov na X4i vám umožní zapojiť všetky svaly na nohách"

 

Chcete mať krásne vypracované a silné nohy aj bez behania? Potom je X4i tým, presne čo ste hľadali. NASTAVITEĽNÝ UHOL PEDÁLOV X4i je jedinečná vlastnosť, ktorá vám umožní pri každom cvičení umiestniť nohy pod iným uhlom, tak aby boli precvičené všetky svaly nôh.

Pedále sú tiež vybavené polstrovanou gumovou vložkou, takže sú vaše väzy a kĺby chránené počas intenzívneho tréningu.

 

 

 


 

Eliptický trenažér Flow Fitness X4i je vybavený prehľadným LCD DISPLEJOM, ktorý ponúka 12 predprogramovaných tréningových programov, HRC programov, ktorý sa riadi vašou tepovou frekvenciou alebo si môžete záťaž nastaviť sami.

 

 

 

PRECESTUJTE SVET VĎAKA APLIKÁCIÁM

Najväčší rozdiel oproti predchádzajúcemu modelu X4 je možnosť BLUETOOTH KOMUNIKÁCIE, vďaka ktorej sa pripojíte k tréningovým aplikáciám Kinomap, iConsole+ alebo Zwift a urobíte svoj tréning zábavnejším s možnosťou precestovať celý svet. Vďaka týmto aplikáciám sa môžete pripojiť k systému Google Maps, vytvárať si vlastné trasy či nové výzvy.

 

 

 

 

 

 

Neviete si rady s nákupom?
Navštívte nákupného poradcu Pozrite si rady a tipy na nákup
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť