Preskúmajte okolité cyklotrasy na elektrobicykloch na rok 2024, vydajte sa na výlet do prírody, alebo si zahrajte stolný tenis na záhrade. My sme na leto pripravení a vy?

HOUSEFIT MOTIO 80 - Bestseller medzi eliptickými trenažérmi opäť skladom!

16. 03. 2018

Už dlhodobo patrí HOUSEFIT k najpredávanejším značkám domácich cardio trenažérov na našom trhu. Ide o časom preverené produkty so spoľahlivým zázemím záručného servisu a dobrej dostupnosti náhradných dielov aj po skončení záruky.

housefit motio 80

 

Eliptický trenažér HOUSEFIT MOTIO 80 patrí k najpredávanejším modelom na našom trhu vôbec. To dokazuje aj aktuálne najvyššia priečka na najznámejšom webovom porovnávači Heureka! Ide o skutočne veľmi populárny produkt a to predovšetkým vďaka masívnej rámovej konštrukcii, ktorá má nosnosť až 150 kg. Okrem toho ponúka veľmi prirodzenú a plynulú ergonómiu, podčiarknutú ťažkým zotrvačníkovým systémom a kvalitne spracovanou mechanikou. Vďaka týmto atribútom je tento model crossového trenažéra vhodný pre vysokých aj drobnejších užívateľov. Poskytuje zároveň vynikajúci pomer cena/výkon.

Programová ponuka je kapitola sama o sobe. HOUSEFIT MOTIO 80 ponúka štandardnú programovú ponuku, ktorá obsahuje základné prednastavené programy, programy riadené podľa vašej tepovej frekvencie a pod. Pre spestrenie vášho cvičenia máte možnosť zakúpiť si aj programovo bohatší model HOUSEFIT MOTIO 80i. Tento model ponúka možnosť pripojenia k tabletu či smartfónu cez Bluetooth systém a používať tak tréningovú aplikáciu iConsole+, ktorá je úplne ZADARMO!

 

motio 80i

 

 

Oba stroje sú mechanicky totožné. Niekto je zástancom kvalitnej mechaniky bez technických vymožeností v podobe HOUSEFIT MOTIO 80, ale mnoho užívateľov naopak vyhľadáva okrem kvalitnej mechaniky aj dávku motivácie vo forme programovej ponuky. V takom prípade teda potom volí vyšší model HOUSEFIT MOTIO 80i.

Preto pokiaľ práve vyberáte kvalitný eliptický trenažér do vašej domácnosti, ktorý vám dlho vydrží, určite odporúčame zvážiť tieto dva modely. Samozrejme môžete vyberať aj z ostatných zaujímavých strojov z našej ponuky eliptických trenažérov, prípadne nás kontaktujte a radi vám s výberom poradíme!

Neviete si rady s nákupom?
Navštívte nákupného poradcu Pozrite si rady a tipy na nákup
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť