Príďte si osobne vyskúšať a nechať poradiť s výberom trenažérov, posilňovacích strojov či fitness doplnkov na domáce cvičenie. Naši odborní poradcovia vám radi všetko vysvetlia na jednej z našich pobočiek.

Hrudný pás Polar H9 najnovšie v ponuke

21. 02. 2020

Polar H9

V našej ponuke teraz nájdete úplne nový hrudný pás Polar H9, ktorý môžete využiť na ešte lepšiu optimalizáciu vášho tréningu.

Prečo si vybrať Polar? Fínska značka Polar je absolútnou špičkou na trhu so športtestermi. Na trhu pôsobí už vyše 30 rokov a má najkomplexnejšiu ponuku športtesterov od základných modelov až po špičkových športtesterov pre profesionálnych športovcov.

Nový produkt Polar H9 je možné spárovať s kompatibilnými mobilnými telefónmi a so všetkými prístrojmi značky Polar. Vďaka ANT+ signálu je možné prepojenie s vybranými športtestermi iných značiek a s analógovým signálom si vystačíte u väčšiny trenažérov, ktoré podporujú prepojenie s hrudným pásom.

Namerané údaje môžete sledovať v aplikáciách Polar Beat, poprípade rôznych ďalších aplikáciách, ako je Polar Flow, Endomondo, Runtastic, Strava či Training Peaks.

Aplikácia Polar Beat je úplne zadarmo. Podrobnosti o tejto aplikácii nájdete na stránkach Polar.

Viac informácií o produkte nájdete na karte Polar H9.

Chcete spáliť prebytočné tuky v tele? Skvelá postava nie je zadarmo, aby ste dosiahli vytúženú postavu, je potrebné sledovať tepovú frekvenciu. Pokiaľ si neviete rady, neváhajte sa na nás obrátiť. Na našich predajniach aj zákazníckej linke je vám k dispozícii kvalifikovaný personál, ktorý vám ochotne poradí s výberom športtesteru Polar vhodného práve na váš účel.

Neviete si rady s nákupom?
Navštívte nákupného poradcu Pozrite si rady a tipy na nákup
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť