Príďte si osobne vyskúšať a nechať poradiť s výberom trenažérov, posilňovacích strojov či fitness doplnkov na domáce cvičenie. Naši odborní poradcovia vám radi všetko vysvetlia na jednej z našich pobočiek.

Kovové rebriny BENCHK - praktický pomocník do Vašej domácej posilňovne

14. 05. 2018

Rebriny patria medzi veľmi obľúbený a vyhľadávaný sortiment. V našej ponuke patrí medzi najpredávanejšie drevené ribstole českej výroby s označením LUX, ktoré sú obľúbené predovšetkým vďaka svojmu kvalitnému spracovaniu a prírodnému materiálu. Avšak veľmi vyhľadávané sú aj rebriny kovové, vzhľadom na svoju trvanlivosť a stabilnú konštrukciu, či už v domácich, alebo komerčných podmienkach.

Z tohto dôvodu sme rozšírili našu ponuku o novú kvalitnú a cenovo dostupnú značku BENCHK ideálnu predovšetkým do domáceho prostredia, ale vďaka splneným bezpečnostným normám PN-EN 12346: 2001, PN-EN 913: 2008 pre gymnastické konštrukcie pri niektorých modeloch je možné rebriny používať v školách a ostatných verejných inštitúciách.

Tu sú vybrané modely značky BENCHK.

 

 

 

 

BENCHK Olympic

Je samostatne stojaca ribstole s masívnou konštrukciou určená na pravidelný tréning s nosnosťou do 150 kg. Oproti klasickým ribstolím ponúka viac priečok, teda aj viac polôh pri nastavovaní adaptérov ako sú bradlá na prednožovanie/tricepsové kľučky, posilňovacie lavice na tlaky s činkou/brušných svalov či multiúchopová hrazda na klasické zhyby. Tieto adaptéry sú u tejto ribstole súčasťou a bradlá je možné navyše využiť ako stojan pri cvičení obľúbeného bench pressu s nosnosťou do 90 kg.

Všetky adaptéry majú protišmykový povrch a konštrukcia má ochranu opatrenú práškovým lakom s dlhoročnou životnosťou. Tento model je určite vhodný pre každého kto hľadá kvalitnú kovovú ribstole do domáceho prostredia s variabilnou možnosťou posilňovania a priestorovou flexibilitou.

 

 

 

 

 

 

 

BENCHK Winner black

Model Winner black je veľmi podobný predchádzajúcemu modelu BENCHK Olympic, pretože ponúka na prvý pohľad rovnakú výbavu. Avšak jeho konštrukcia je ešte z masívnejších profilov a adaptér lavice na posilňovanie je nastaviteľný aj do šikmého sklonu s hlavou nahor. Vďaka tomu sa Vám zvýši variabilita cvičenia. Adaptér bradiel a závesné hrazdy sú samozrejme tiež súčasťou, takže opäť na malom priestore môžete odtrénovať väčšinu svalových partií.

 

 

 

 

 

 

 

 

BENCHK Fusion

Táto rebrina je úplne základná a kombinuje kovové bočnice a drevené priečky. Kombinácia kov/drevo je veľmi elegantná a zaručuje dlhoročnú životnosť a stabilitu pri pravidelnom domácom tréningu.

 

 

 

 

 

 

Detské rebriny BENCHK Kiddy

Model ribstole BENCHK Kiddy patrí medzi cvičebný sortiment určený predovšetkým pre deti. Konštrukcia má nosnosť 80 kg, bočnice sú kovové s práškovým lakom a priečky z dreva. Súčasťou je posilňovacia hrazda, rebrík či gymnastické kruhy a lano. Tento model si určite obľúbi každé dieťa, ktoré sa doma nechce nudiť. Rodičia zároveň budú mať radosť, že ich potomok robí niečo pre svoje zdravie a na chvíľu opustí svoj mobil či tablet.

 

 

 

 

 

 

 

 

BENCHK Pull Up Bar D8 hrazda + bradlá

Okrem rebrín je v ponuke aj nástenný adaptér BENCHK Pull Up Bar D8, ktorý kombinuje hrazdu a bradlá. Vďaka tejto kombinácii máte 2v1 a teda nespočet funkčných cvikov pre Váš domáci tréning. Bradlá vám umožnia cvičiť predovšetkým tricepsové kliky a prednožovanie brušných svalov. Hrazda zase rôzne variácie zhybov a pod. Všetko vďaka závesným hákom, ktoré ľahko upevníte na stenu.

 

 

 

Neviete si rady s nákupom?
Navštívte nákupného poradcu Pozrite si rady a tipy na nákup
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť