Preskúmajte okolité cyklotrasy na elektrobicykloch na rok 2024, vydajte sa na výlet do prírody, alebo si zahrajte stolný tenis na záhrade. My sme na leto pripravení a vy?

Kvalitné a cenovo dostupné kardiotrenažéry Vifito

05. 01. 2024

Premýšľate o domácej posilňovni? Ak nechcete za vybavenie minúť desaťtisíce, máme pre vás milé prekvapenie – nové multifunkčné stroje Vifito, ktoré prekvapia nielen cenou, ale aj kvalitou.

Rotoped VIFITO Evo 500. Cenovo dostupný, avšak kvalitný rotopéd pre nenáročné domáce cvičenie. Je vybavený prehľadným LCD displejom, ktorý vám vyobrazí všetky základné tréningové hodnoty. Tréning si môžete tiež spestriť manuálnym programom a pre maximálnu efektivitu tréningu môžete využiť funkciu merania tepovej frekvencie.

Cyklotrenažér VIFITO Spino 400 iR Magnetic. Tento trenažér vám umožní kvalitné cvičenie v pohodlí domova a vďaka kvalitnému spracovaniu a zotrvačníkovému kolesu aj tichý a plynulý chod. Je vybavený LCD displejom, ktorý vám vyobrazí všetky základné hodnoty, možnosťou merania tepovej frekvencie cez dlaňové snímače a vďaka funkcii Bluetooth je možné cyklotrenažér spárovať s tréningovými aplikáciami. Pre ľahkú manipuláciu má cyklotrenažér transportné kolieska.

Cyklotrenažér VIFITO Spino 400. Kvalitný cyklotrenažér s tichým a plynulým chodom, ktorý sa vám bude hodiť, či už chcete zredukovať svoju váhu, spevniť postavu, alebo zvýšiť kondíciu. Záťaž si ľahko upravíte pomocou otočného regulátora, hodnoty budete sledovať na prehľadnom LCD displeji a cez dlaňové snímače zmeriate svoj tep. Na presun po miestnosti je trenažér vybavený kolieskami.

Bežecký pás VIFITO Rio 3. Vo svojej cenovej kategórii sa radí medzi bezkonkurenčné bezmotorové bežecké pásy na nenáročné využitie. Aj pri väčšom zaťažení zaručuje plynulý a tichý chod. Sklon je nastaviteľný manuálne, a to do 3 polôh. Bežecká plocha má rozmery 35×100 cm, a to s nosnosťou až 100 kg. Pás je tiež vybavený transportnými kolieskami pre ľahšiu manipuláciu.

Bežecký pás VIFITO Rio 45 iR. Ide o veľmi kvalitný a veľmi skladný bežecký pás strednej triedy do domácnosti. Vďaka starostlivo vyvinutej konštrukcii a kvalitnému odpruženiu bežeckej plochy minimalizuje zaťaženie kĺbov a väzov, pás je navyše vybavený systémom odhlučnenia, a zaručuje tak znateľne tichší chod. Iste oceníte predovšetkým veľký, prehľadný a podsvietený LCD displej s bohatou programovou ponukou. Vďaka funkcii Bluetooth je možné bežecký pás spárovať so šikovnými zariadeniami.

Bežecký pás VIFITO Rio 250 iR. Aj tento model sa môže pýšiť kvalitnou konštrukciou a odpružením bežeckej plochy, ktoré minimalizuje zaťaženie kĺbov. Nechýba ani systém odhlučnenia, ktorý obmedzuje vibrácie a prenos došľapov do podlahy. Na prehľadnom LCD displeji budete môcť pohodlne sledovať všetky tréningové hodnoty a vďaka Bluetooth budete môcť počúvať aj hudbu zo zabudovaných reproduktorov alebo využívať tréningové aplikácie. Pokiaľ bežecký pás práve nepoužívate, môžete ho jednoducho sklopiť a ušetriť tak až 60 % miesta. Manipuláciu uľahčujú aj transportné kolieska.

Aj keď trenažéry nemusia byť skladom, neotáľajte s nákupom a trenažér si zarezervujte – záujem o značku Vifito je naozaj vysoký. Všetky trenažéry budú dostupné v najbližších týždňoch.

Neviete si rady s nákupom?
Navštívte nákupného poradcu Pozrite si rady a tipy na nákup
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť