Preskúmajte okolité cyklotrasy na elektrobicykloch na rok 2024, vydajte sa na výlet do prírody, alebo si zahrajte stolný tenis na záhrade. My sme na leto pripravení a vy?

Luxus, štýl a fitness - to je NOHrD

30. 06. 2023

Máte radi luxus a štýl? Originálne výrobky NOHrD sú skutočné zariadenie pre fajnšmekrov. Cvičebné stroje sú viac než obyčajné kusy športového vybavenia. Exkluzívne produkty nemeckej značky NOHrD vám ponúkajú úplne iné poňatie domáceho tréningu. Stroje sa stanú neoodeliteľnou súčasťou vášho interiéru, ponúknu špičkový dizajn, výbornú nemeckú kvalitu a komfort. Toto luxusné fitness zariadenie je vyrobené z prírodných materiálov, ktoré sa hodia do akéhokoľvek domáceho prostredia kde úplne splynie s prostredím. Každý produkt značky NOHrD je originál a vďaka prírodným materiálom je tak jedinečný.

nohrd promo

Urobte zo svojich cvičebných strojov designový bytový doplnok.

Produkty spoločnosti NOHrD sú vyrobené ručne z dreva s nadčasovým, prírodným dizajnom v modernom závode v nemeckom Nordhorne. Spoločnosť navrhuje a vyrába špičkové športové vybavenie ako sú trenažéry, kladkové stroje, posilňovacie lavice, činky a podobne. Dizajnové cvičebné stroje sú k dispozícii v jaseňovom, dubovom, čerešňovom a orechovom dreve alebo v tmavo morených modeloch Club a Shadow s voliteľným čalúnením z umelej alebo pravej kože. Všetky produkty NOHrD sú vyrábané z dreva z obnoviteľných lesov v Nemecku s veľkým rešpektom k prírode.

Kvalitné stroje NOHrD je možné vďaka ich robustnej konštrukcii použiť aj v plne komerčnom prostredí.

 

Každý trenažér má tiež svoju vlastnú aplikáciu alebo virtuálneho trénera, ktorý je buď priamo súčasťou zabudovaných moderných HD monitorov, alebo ich je možné ľahko a zadarmo stiahnu do vášho tabletu či Smartphonu. Aplikácie vám nielen poskytnú prehľad o vašich trénikových údajoch, ale taktiež vám dajú možnosť vaše výsledky ukádať, zdieľať či porovnávať. Trenažéry je možné tiež spojiť s hrudným pásom cez Bluetooth alebo ANT+ pripojenie.

 

NOHrD ponúka mnoho kvalitných prístrojov na zlepšenie zdravia a fyzickej zdatnosti. Vďaka výrobkom NOHrD ste schopní precvičiť celé telo. Vyberie si skutočne každý!

  

 

NOHrD Sprintbok

Bežecký pás Sprintbok

Milovníkov behu určite zaujme luxusný bezmotorový bežecký pás NOHrD Sprintbok s exkluzívnym vzhľadom a moderným zakrivením ktorý sa bude vynímať v akomkoľvek interiéri. Rýchlosť behu si určujete svojim vlastným tempom. Vďaka zakrivenému tvaru poskytuje Sprintbok veľmi prirodzený pocit pri behaní, ako v skutočnom teréne a navyše je veľmi šetrný ku kĺbom. Súčasťou trenažéra je aj sklopný 17,3" dotykový displej s predinštalovanou aplikáciou Sprintbok

Ďalšou možnosťou pre váš kondičný tréning poskytne napríklad jedinečný veslovací trenažér NOHrD WaterRower. Trenažéry WaterRower sú vyrábané s maximálnou starostlivosťou a vášňou pre detail viac ako 25 rokov. Srdcom WaterRoweru je nádrž na vodu s ergonomicky tvarovanou vodnou lopatkou a vytvára tak rovnomerný, hladký a prirodzený odpor ako pri skutočnom veslovaní na vode. Odpor je vytváraný množstvom vody v nádrži, ktorá je umiestnená v prednej časti vesla (čím viac vody, tým väčší odpor).

 

 

Virtuální trenér

 

Kladkový stroj NOHrD Wall Compact

Exkluzívna multifunkčná stena NOHrD Wall Compact sa môže pochváliť svojim moderným a elegantným vzhľadom. Stena je navrhnutá tak, aby zaberala čo najmenej priestoru a svojim vzhľadom splynula s prostredím, kde je umiestnená. Wall Compact poskytuje tréningy celého tela, ako silové, tak vytrvalostné. Wall Compact obsahuje výškovo nastaviteľný kladkový stroj, Ski-erg a štyri páry ručných závaží SwingBells.

S vymýšľaním tréningu si nemusíte lámať hlavu. Súčasťou steny je displej s virtuálnym trénerom. Videá obsahujú celý rad cvikov na precvičenie celého tela so zapojením kladkového závažia, ski-ergu, závažia SwingBells a cvičenia s vlastnou váhou.

 

  


DumBellsČinkový set NOHrD DumbBells

Exkluzívna činková sada NOHrD DumbBells vás okúzli svojim prírodným vzhľadom a prémiovou kvalitou spracovania. Jedná sa o sadu profesionálnych činiek z masívneho dreva rôznych druhov a oceli. Súprava NOHrD má k dispozícii deväť párov vysoko kvalitných činiek v rozmedzí od 5 kg do 25 kg. Činky uložíte do praktického robustného stojana v rovnakom drevenom dizajne. Stojan je súčasťou balenia.

Pre variabilnejší tréning sa k sade rozhodne hodí polohovateľná lavička NOHrD WeightBench s koženým polstrovaním. Lavičku s nosnosťou až 400 Kg je možné využiť aj na ťažší tréning nielen so závažím od značky NOHrD.

 

 

VŠETKY VÝROBKY NOHrD NÁJDETE TU! 

 

 

 

 

Neviete si rady s nákupom?
Navštívte nákupného poradcu Pozrite si rady a tipy na nákup
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť