Preskúmajte okolité cyklotrasy na elektrobicykloch na rok 2024, vydajte sa na výlet do prírody, alebo si zahrajte stolný tenis na záhrade. My sme na leto pripravení a vy?

Masážna Hula Hoop obruče so závažím pre štíhlejší pás

11. 08. 2023

Pamätáte na gymnastické obruče zo školských hodín? Ide vlastne o skvelú cvičebnú pomôcku na posilňovanie celého tela, ktorá nám pomôže k lepšiemu krvnému obehu, posilneniu svalov celej chrbtice aj dobrému tráveniu. Vďaka obruči tiež účinne spálite prebytočné tuky a posilníte problematické partie vášho tela. Cvičenie je nielen účinné, ale aj zábavné.

Obruče? Nie len tak hocijaké!

Chcete si tréning okoreniť ešte trochu viac? Vyskúšajte novinku – Hula Hoop obruče od HMS s nastaviteľnou dĺžkou, masážnymi výstupkami a rotujúcim závažím. Každá konštrukcia sa skladá z 20 dielov, ktoré sú spojené pomocou plastových tlačidiel. Diely môžete odoberať alebo pridávať podľa svojich preferencií. Aby ale šla obruč uzavrieť, je nutné použiť najmenej 14 dielov.

Tréning a masáž zároveň

Aj to je možné! Diely obruče sú z vnútornej strany opatrené masážnymi klobúčikmi, ktoré príjemne masírujú oblasť pása. Týmto spôsobom dochádza k prekrvovaniu pokožky, a tým aj k narušovaniu a odbúravaniu tukového tkaniva.

Závažie pre ešte vytvarovanejší pas

Ku kotve je pomocou dĺžkovo nastaviteľného remienka pripojené závažie. Remienok si pohodlne nastavíte na požadovanú dĺžku. Zmenou dĺžky nastavujete výslednú odstredivú silu závažia – čím bude remienok dlhší, tým „ťažšie“ vám bude závažie pripadať.

Svoj výkon sledujte na LCD displeji

LCD displej umiestnený na hlavnom diele obruče zobrazuje informácie o čase tréningu a počte obkrúženia. Údaje je možné použiť na kontrolu tréningu a na sledovanie kondície. Počítač je napájaný vstavanou gombíkovou batériou.

 

Zaujali vás naše obruče? Pozrite sa na našu ponuku a objednajte ešte dnes!

Neviete si rady s nákupom?
Navštívte nákupného poradcu Pozrite si rady a tipy na nákup
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť