Preskúmajte okolité cyklotrasy na elektrobicykloch na rok 2024, vydajte sa na výlet do prírody, alebo si zahrajte stolný tenis na záhrade. My sme na leto pripravení a vy?

Modernizované modely radu KETTLER BASIC

06. 04. 2010

kettler_verso_309Po dlhom očakávaní môžete už na našom eshope zakúpiť nové modely KETTLER VERSO 309 a KETTLER PASO 309, obaja v modernom dizajne as novými počítačmi určenými pre sezónu 2010/11. Tie nahradia starší rad crossových trenažérov KETTLER_VERSO_109 a KETTLER_VERSO_309. V ponuke aj naďalej zostáva rotopéd KETTLER_PASO_109. Tieto obľúbené trenažéry patria vo svojej triede k najlepším, ponúkajú dobrú mechaniku, ergonómiu pohybu a jednoduchú obsluhu.

Eliptický trenažér KETTLER VERSO 309 sa vyznačuje plynulým eliptickým pohybom s minimálnym zaťažením kĺbov, magnetickým brzdným systémom s tichým chodom, 8 tréningovými programami a predovšetkým priaznivým pomerom cena/výkon. Konštrukcia je dostatočne robustná a poskytuje tak kvalitný a efektívny tréning aj vyšším osobám. Crosstrenažér zároveň predstavuje osvedčený nástroj pri chudnutí a získavaní fyzickej kondície, pretože umožňuje posilňovanie všetkých hlavných svalových partií naraz, a to bez zvýšenej záťaže kĺbov.

Tréningom na crossovom trenažéri KETTLER VERSO 109 sa príjemným spôsobom precvičujú všetky svalové skupiny (s výnimkou brucha) a pritom sú eliminované takzvané mŕtve body, čo znamená nezaťažovanie kolien.

Neviete si rady s nákupom?
Navštívte nákupného poradcu Pozrite si rady a tipy na nákup
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť