Príďte si osobne vyskúšať a nechať poradiť s výberom trenažérov, posilňovacích strojov či fitness doplnkov na domáce cvičenie. Naši odborní poradcovia vám radi všetko vysvetlia na najväčšej pobočke v Bratislave.

MOVE FOR THE PLANET S KINOMAP A ADIDAS

23. 05. 2023

Kinomap v spojení s firmou Adidas sa rozhodol zapojiť do benefičnej akcie Move for the Planet. Prihláste sa k MOVE FOR THE PLANET a za každých 10 minút pohybu na Kinomap venuje Adidas 1 € na spoločný cieľ pre projekty, ktoré vzdelávajú komunity o udržateľnosti prostredníctvom športu – až do výšky 1,5 milióna €. Zapojiť sa môžete aj v aplikácii Adidas Running.

 

Radi podporíme podobné akcie, ktoré spoja príjemné s užitočným, a ešte pri tom zostanete fit. Akciu podporuje aj značka Trinfit. Na väčšine bežeckých pásov, cyklotrenažérov a veslovacích trenažérov od Trinfitu aplikáciu Kinomap bez problémov spárujete, môžete sa tedy zapojiť z pohodlia Vášho domova.

 

Ako začať?

Je to naozaj veľmi ľahké. Pre začiatok si stiahnite aplikáciu Adidas Running, vytvorte si účet (ak ho nemáte) a pripojte sa k udalosti Move for the Planet. V nasledujúcom kroku je potrebné prepojiť Kinomap práve s aplikáciou Adidas Running, to môžete urobiť tu, alebo v aplikácii na vašom zariadení. Upozorňujeme, že výzva je otvorená pre 3 typy aktivít: cyklistika, beh a veslovanie.

 

Teraz stačí sa začať hýbať! Ako vykonáte tieto kroky, vaše aktivity v Kinomapu sa automaticky synchronizujú s aplikáciou Adidas!

 

Do akcie je nutné sa zaregistrovať v období 23.–31. 5. 2023, samotná udalosť prebieha od 1. do 12. júna.

Kinomap & Adidas

Neviete si rady s nákupom?
Navštívte nákupného poradcu Pozrite si rady a tipy na nákup
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť