Príďte si osobne vyskúšať a nechať poradiť s výberom trenažérov, posilňovacích strojov či fitness doplnkov na domáce cvičenie. Naši odborní poradcovia vám radi všetko vysvetlia na jednej z našich pobočiek.

Návrat značky KETTLER na trh

19. 02. 2019

 

Rok 2018 bol pre značku Kettler veľmi náročný. Velké finančné problémy viedli k pozastaveniu výroby a obmedzeniu dodávok prakticky na celom Európskom i svetovom trhu. Podľa vyjadrenia zástupcov firmy sa na prelome roku podarilo získať nového investora, ktorý je pripravený značku podporiť. Výroba v Nemecku aj Ázii tak bude znovu zahájená vrátane nových modelov bežeckých pásov Track S a inovovaných obľúbených vesiel Coach. Sám Kettler v Nemecku spustil marketingovú kampaň "The Greatest Comeback Ever!" v preklade "Najväčší návrat všetkých čias!" a odkazuje sa na úspešné návraty legiend športu typu Muhammada Aliho, Martiny Navrátilovej či Tigera Woodsa. Tak snáď sa všetko podarí!

 

Čo to ale znamená pre našich zákazníkov? Bohužiaľ postupný nástup výroby a vypredané sklady znamenajú pre väčšinu predajcov nedostatok tovaru. Prvé dodávky trenažérov a posilňovacieho vybavenia sú prisľúbené na prelome apríla/mája 2019, avšak nie je isté, či toto sú už termíny dostupnosti pre SR. Za prípadné komplikácie sa vopred ospravedlňujeme.

V prípade otázok na konkrétny model či vhodnú alternatívu k nedostupnému tovaru kontaktujte našu zákaznícku linku, radi Vám poradíme.

Šťastnú ruku pri výbere Vášho trenažéra praje

 

FITHAM.sk

 

Neviete si rady s nákupom?
Navštívte nákupného poradcu Pozrite si rady a tipy na nákup
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť