Príďte si osobne vyskúšať a nechať poradiť s výberom trenažérov, posilňovacích strojov či fitness doplnkov na domáce cvičenie. Naši odborní poradcovia vám radi všetko vysvetlia na jednej z našich pobočiek.

Nootropiká pre zvýšenie výkonu zlepšenie zdravia mozgu

22. 02. 2024

Hovorí sa im nootropiká alebo tiež „inteligentné drogy“. Ide o skupinu látok, ktoré vám pomôžu zlepšiť myslenie a kapacitu mozgu. Aké nájdete na našom e-shope a čo vedia?

Čo sú to nootropika?

Ide o prírodné alebo syntetické látky, ktoré majú priaznivý vplyv na funkciu mozgu. Ich užívaním dokážete podporiť zlepšenie schopnosti myslenia, pamäti, bdelosti a koncentrácie, podporujú psychickú odolnosť a pokojný spánok, zmierňujú neurodegeneratívne procesy spôsobené vekom a zlepšujú zdravie mozgu. Nájdete ich vo forme doplnkov stravy aj v liekoch.

Tipy na nootropiká z nášho e-shopu:

  • BrainMax NeuroHacker Dopamine Upgrade obsahuje CDP cholín s fosfatidylserinom a ďalšie aktívne látky, ktoré maximálne podporia váš mentálny výkon, koncentráciu a motiváciu. Zloženie bolo navrhnuté na základe posledných vedeckých poznatkov o fungovaní mozgu, a o účinnosti tak nie je pochýb.
  • BrainMax Omega 3 olej z tresčej pečene vám snáď ani nemusíme predstavovať. Omega 3 mastné kyseliny sa nachádzajú v hojnom množstve v rybom tuku a okrem zlepšenia výkonu mozgu prispievajú k správnej činnosti nášho srdca, udržaniu normálneho krvného tlaku a tiež správnej hladiny tukov v krvi.
  • BrainMax Performance Epigenetic Complex. Jedná sa komplex preukázateľne najsilnejších antioxidantov, ktoré možno odporučiť všetkým jedincom nielen pre normálne funkcie nervovej sústavy, ale aj na podporu imunity alebo činnosti kardiovaskulárneho systému.
  • BrainMax Sleep Magnesium obsahuje jedinú formu horčíka, ktorá sa dostane cez hematoencefalickú bariéru až do mozgu (a samozrejme aj všade inde, kam sa dostávajú bežnejšie formy magnézia). Látka účinkuje spolu s aminokyselinou GABA, L-theanínom, šťavou z višne a vitamínom B6, ktoré spoločne pôsobia na nervový systém, zmierňujú telesné aj duševné napätie, skracujú dobu zaspávania a skvalitnia spánok.

Nootropiká skutočne môžu zvýšiť váš mentálny výkon a podporiť vás pri práci aj učení. Zistite, ktoré nootropiká vám vyhovujú a vyberte si svoje v kategórii Športová výživa.

Neviete si rady s nákupom?
Navštívte nákupného poradcu Pozrite si rady a tipy na nákup
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť