Preskúmajte okolité cyklotrasy na elektrobicykloch na rok 2024, vydajte sa na výlet do prírody, alebo si zahrajte stolný tenis na záhrade. My sme na leto pripravení a vy?

Nová BIO výživa v našom sortimente.

12. 04. 2019

Aktuálne sme naskladnili novú špeciálnu výživu SUNWARRIOR, ktorá je 100% BIO a je vyrobená za najprísnejšieho dohľadu v USA. Značka Sunwarrior si dala sama sebe záväzok, vyrábať čo najkvalitnejšiu rastlinnú výživu a pri tom sa správať veľmi ohľaduplne k našej planéte.

V našom sortimente nájdete aktuálne ponuku BIO proteínov, BIO vitamínov a BIO superpotraviny.

V Sunwarrior sa riadia tým, že rastliny nám poskytujú tie najčistejšie a najvýdatnejšie potraviny bohaté na antioxidanty, vitamíny, minerály, enzýmy a tiež fytonutrienty. Čo je dôležité obzvlášť v dnešnej dobe, keď všetku našu stravu silne spracovávame, čím si odopierame možnosť využiť všetky ich nutričné výhody.

Revolučné proti-starnúce super potraviny boli pôvodne vytvorené pre atlétov, kulturistov a nadšencov zdravého životného štýlu. Dnes už ale mnohí z nás vedia, že sú ideálne pre všetkých, ktorí chcú vybudovať svalovú hmotu a byť extrémne zdraví a fit.

Neváhajte a vyberajte si z nášho sortimentu. Teraz aktuálne dokonca s akciou, kedy ku každému proteínu Sunwarrior v balení 750 g s darčekom, v podobe vzorky vitamínu úplne ZADARMO!

Viac informácií a možnosť objednania tu.

Váš tým Fitham.

 

Neviete si rady s nákupom?
Navštívte nákupného poradcu Pozrite si rady a tipy na nákup
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť