Preskúmajte okolité cyklotrasy na elektrobicykloch na rok 2024, vydajte sa na výlet do prírody, alebo si zahrajte stolný tenis na záhrade. My sme na leto pripravení a vy?

Nová generácia trenažérov. Skladacie fitness stroje od značky Hammer a Finnlo

04. 06. 2020

Premýšľate o kúpe trenažéra, ale nemáte doma dostatok priestoru? Potom vás určite poteší, že v našej ponuke nájdete skladacie trenažéry od značky Hammer a Finnlo, ktoré sú perfektným riešením pre malé domácnosti. Keď trenažér nepoužívate, zaberie veľmi málo miesta. Možno ho zložiť, zdvihnúť a presunúť do rohu iba tromi jednoduchými krokmi. Integrovaný systém transportných koliesok sa môže na mieste otáčať o 360 stupňov, čo znamená, že ho ľahko presuniete do rohu, za dvere alebo vedľa skrine.

Hammer a Finnlo sú poprednými výrobcami fitness trenažérov patriacimi pod spoločnosť Hammer Sport AG. Produkty oboch spoločností sa vyznačujú vysokým štandardom kvality a majú užívateľsky prívetivú obsluhu s moderným dizajnom.

 

HAMMER CleverFold RC5

HAMMER CleverFold RC5

 

Recumbent Hammer Clever Fold RC5 je vhodný pre ľudí so zníženou hybnosťou a na účely rehabilitácie. Jeho najväčšou prednosťou je jedinečný systém zloženia na úsporu miesta s parametrami 61 x 62 x 130 cm. Počas troch krokov stroj zložíte a vďaka 360 stupňovému otočnému systému presuniete, kam potrebujete.

Pohodlný rotoped je vybavený počítačom s jednoduchou obsluhou a bohatou programovou ponukou. Vďaka ergonomicky tvarovanému sedadlu a výškovo nastaviteľnému operadlu je trenažér šetrný k vášmu chrbtu a navyše vyhovuje osobám od 155 cm do 190 cm.

Viac informácií o produkte nájdete na karte Hammer CleverFold RC5.

 

 

 

 

 

 

 

FINNLO CleverFold CF70 BT

FINNLO CleverFold CF70 BT

 

Finnlo CleverFold CF70 BT je eliptický trenažér s robustnou rámovou konštrukciou, kvalitnými komponentmi a modernou technológiou. Vďaka jeho systému zloženia ušetríte až 50% miesta a získate trenažér s rozmermi 80 x 60 x 138 cm.

Okrem inovatívnej technológie skladania je trenažér veľmi stabilný a odolný, preto sa radí do prémiovej triedy. Ľahko ovládateľný počítač má rozmanitú ponuku programov od fitness až po programy na tepovú frekvenciu. Systém Bluetooth vám navyše umožní rozšíriť programovú ponuku o rôzne aplikácie, vďaka ktorým sa môžete pripojiť k systému Google Maps a vytvárať si vlastné trasy.

Viac informácií o produkte nájdete na karte Finnlo CleverFold CF70 BT.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FINNLO CleverFold EF90 BTFINNLO CleverFold EF90 BT

 

Finnlo Clever Fold EF90 BT je špičkový eliptický trenažér, ktorý počas troch jednoduchých krokov zložíte a ušetríte tak 60% miesta s rozmermi 74 x 50 x 156 cm. Kto by nechcel trénovať na extrémne stabilnom a vysoko kvalitnom stroji, ktorý môžete po tréningu jednoducho zložiť? Nadchne vás nielen skladnosť, ale aj moderný tréningový počítač s intuitívnym ovládaním a množstvom tréningových programov.

Tento eliptický trenažér oproti Finnlo CleverFold CF70 BT má zotrvačník umiestnený v prednej časti stroja, čo umožňuje mať pedále blízko seba a pohyb na ňom pripomína bežkovanie.

Viac informácií o produkte nájdete na karte Finnlo CleverFold EF90 BT.

 

Neviete si rady s nákupom?
Navštívte nákupného poradcu Pozrite si rady a tipy na nákup
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť