Príďte si osobne vyskúšať a nechať poradiť s výberom trenažérov, posilňovacích strojov či fitness doplnkov na domáce cvičenie. Naši odborní poradcovia vám radi všetko vysvetlia na jednej z našich pobočiek.

Nová kolekcia cyklotrenažérov KETTLER už v predaji

20. 11. 2013

Cyklotrenažéry KETTLER patrí už niekoľko rokov k tomu najlepšiemu, čo je možné pre domáci tréning kúpiť. Či už zvolíte cyklotrenažér lacnejšieho radu, alebo špičkový model, vždy máte istotu konkurencieschopnej ceny, slušnej mechaniky, vynikajúcej ergonómie pohybu a zdravotnej nezávadnosti. Navyše je KETTLER jedinou značkou, ktorá zaručuje dostupnosť náhradných dielov po dobu 10 rokov od ukončenia výroby stroja.

kettler_racer1

 

Tento nový cyklotrenažér nemeckej výroby KETTLER RACER 3 má oproti svojim predchodcom rôzne mechanické vylepšenia a novú elektroniku. Tento model vyniká predovšetkým kvôli nezávislosti na vonkajšom energetickom zdroji. Potrebná energia je generovaná samotným tréningom na trenažéri. Je osadený klasickými dobíjacími batériami namiesto špeciálneho akumulátora. Adaptér je možné k stroju samostatne dokúpiť. Cyklotrenažér KETTLER RACER 3 je atraktívny model so športovou rámovou konštrukciou ponúka široké využitie v bežnej domácej prevádzke.

kettler_speed3

 

Úplne nový "indoor" trenažér KETTLER SPEED 3 z výrobného radu Kettler HKS nájde uplatnenie v bežnej domácej prevádzke, jeho kvality ocenia predovšetkým nároční užívatelia, pre ktorých dokáže byť stroj partnerom aj v náročnom a intenzívnom tréningu. Prispôsobí sa akémukoľvek typu postavy a znesie veľmi vysokú záťaž a vďaka tomu umožňuje podávať nadštandardné športové výkony. Atraktívny model cyklotrenažéru bez voľnobehu, s robustnou rámovou konštrukciou, so stredovým uložením s priemyselnými ložiskami poskytujú dlhodobú životnosť.

Neviete si rady s nákupom?
Navštívte nákupného poradcu Pozrite si rady a tipy na nákup
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť