Príďte si osobne vyskúšať a nechať poradiť s výberom trenažérov, posilňovacích strojov či fitness doplnkov na domáce cvičenie. Naši odborní poradcovia vám radi všetko vysvetlia na jednej z našich pobočiek.

Nová kolekcia elektrobicyklov Apache 2021

24. 04. 2021

Máte sedavé zamestnanie? Chcete si z času na čas prevetrať hlavu? Alebo sa len rýchlo prepraviť z bodu A do bodu B? Potom nákup elektrobicykov je tou správnou volbou. Ide o dopravný prostriedok šetrný k životnému prostrediu, ktorý vám veľmi rýchlo pomôže s prepravou.

Vyberať môžete z novej kolekcie značky Apache. V ponuke máme ako bicykle do mesta, tak trekové a horské na prechádzku do les, ale aj skladacie.

 

Mestské elektrobicykle

Tieto bicykle sú ideálnym pomocníkom pre nenáročných užívateľov, ktorí sa potrebujú rýchlo prepravovať po spevnenej ceste. Medzi hlavné prednosti mestských bicyklov Apache patrí tichý motor, moderná chrbticová batéria s dojazdom až 80 km na jedno nabitie a prehľadný displej s jednoduchým ovládaním.

 

Apache Wakita City

Skladacie elektrobicykle

Jednou z velkých výhod značky Apache sú aj elektrobicykle, ktoré rýchlym a jednoduchým spôsobom zložíte napríklad do výťahu. Modelová rada Tocho vyrobená pre tento rok sa pýši nielen svojou skladnosťou, ale aj rámom s nízkym nástupom, multifunkčným LED displejom a skvelou výbavou, ako je komfortné sedlo Selle Royal, hliníkový nosič a blatníky vo farbe rámu.

 

Apache Tocho

Trekové elektrobicykle

Krosové bicykle majú oproti mestským dlhšiu dojazdovú vzdialenosť a sú ideálne nielen na ceste, ale zvládnu ľahší horský terén. Nové modely trekových kolies značky Apache sa vyznačujú moderným dizajnom, plne integrovanou batériou v ráme, tichým motorom Apache Power Silent a kontrastným displejom Codac so vstavaným nabíjacím USB konektorom.

 

Apache Matta E7


Horské elektrobicykle

Pokiaľ sa však radíte medzi milovníkov náročných terénov, potom siahnite po jednom z modelov horských bicyklov Apache. Modelové rady Tuwan i Yamka dbajú na vysoký komfort. Vynikajú veľmi výkonným stredovým motorom, vyladenou geometriou a bohatou základnou výbavou.

 

Apache Tuwan MX5

Neviete si rady s nákupom?
Navštívte nákupného poradcu Pozrite si rady a tipy na nákup
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť