Preskúmajte okolité cyklotrasy na elektrobicykloch na rok 2024, vydajte sa na výlet do prírody, alebo si zahrajte stolný tenis na záhrade. My sme na leto pripravení a vy?

Nová kolekcia eliptických trenažérov KETTLER už v predaji

10. 11. 2013

Eliptické trenažéry KETTLER patrí už niekoľko rokov k tomu najlepšiemu, čo je možné pre domáci tréning kúpiť. Či už zvolíte eliptický trenažér lacnejšieho radu, alebo špičkový model, vždy máte istotu konkurencieschopnej ceny, slušnej mechaniky, vynikajúcej ergonómie pohybu a zdravotnej nezávadnosti. Navyše je KETTLER jedinou značkou, ktorá zaručuje dostupnosť náhradných dielov po dobu 10 rokov od ukončenia výroby stroja.

Medzi úplne nové eliptické trenažéry Kettler patria KETTLER SKYLON 3, ktorý reprezentuje nový rad cross trenažérov značky Kettler s konštrukciou predného mechanizmu. Modelový rad Skylon nadväzuje na úspešné stroje Elyx.kettler_skylon_3

 

    Konštrukčný návrh so zotrvačníkom umiestneným vpredu znamená prirodzenú ergonómiu pohybu nôh - nášľapy majú teraz oveľa menší rozostup, než u klasických cross trenažérov so zadným mechanizmom. Zásadný je rozdiel v profile kroku, čím sa pohyb stáva prirodzenejším a predĺženým. Tento "kĺzavý" pohyb s tiež umožňuje intenzívnejšie posilňovanie dolných svalových partií. Brzdný systém je magnetický, ovládaný servomotorom.
Programové vybavenie. Celkom 8 programov, z toho 6× program so záťažovým profilom a 1× pulzom riadený program (Fat/Fit/manual). Možnosť predvoľby cieľových hodnôt pre čas, vzdialenosť, spotrebu energie a kardiozóny (Fat/Fit/manual).
 
 
 
 
 

Ďalšou novinkou je KETTLER SKYLON 5, ktorý je úplne novým sklopným crossovým (eliptickým) trenažérom. S 10 tréningovými programami, indukčným brzdným systémom a dokonalou ergonómiou ovládacích prvkov reprezentuje nový rad posilňovacích strojov KETTLER SKYLON. Jedná sa o najmodernejšie crossové trenažéry pre domáce a ľahko komerčné využitie. Konštrukčný návrh so zotrvačníkom umiestneným vpredu znamená prirodzenú 

kettler_skylon_5

ergonómiu pohybu nôh. Nášľapy majú oveľa menší rozostup, než u klasických cross trenažérov so zadným mechanizmom. Navyše dochádza aj k zmene dráhy nášľapu, vďaka ktorému nie je pohyb iba plochý a viac sa podobá chôdzi do schodov. Kĺzavý pohyb s výstupom umožňuje intenzívnejšie posilňovanie svalových partií v dolných končatinách. Crosstrenažér nemeckej výroby KETTLER SKYLON 5 reprezentuje špičkovú kvalitu a spoľahlivosť.

Indukčný brzdný systém riadený počítačom. Kalibrovaný brzdný systém je založený na indukčnej cievke ovládanej tréningovým počítačom. Tréningový počítač presne nastavuje brzdný odpor v závislosti od aktuálnej kadencie tak, aby bol dosiahnutý požadovaný výkon. Rozsah záťaže je možné nastaviť v rozmedzí 25-400 W (v krokoch po 5 W). Záťaž je nastavovaná s presnosťou 3 %, čo je zaručené z výroby priloženým protokolom o kalibrácii brzdného systému.

 

Neviete si rady s nákupom?
Navštívte nákupného poradcu Pozrite si rady a tipy na nákup
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť