Príďte si osobne vyskúšať a nechať poradiť s výberom trenažérov, posilňovacích strojov či fitness doplnkov na domáce cvičenie. Naši odborní poradcovia vám radi všetko vysvetlia na jednej z našich pobočiek.

Nová kolekcia najlacnejších fitness strojov OLPRAN

19. 02. 2013

olpranOkrem kvalitných strojov renomovaných značiek môžete v našej ponuke nájsť aj vybrané modely najlacnejšej kategórie, jedným z nich sú práve fitness stroje značky OLPRAN. Tieto stroje sú alternatívou pre nenáročných zákazníkov, pre ktorých je prioritou iba cena. Z novej kolekcie značky sme do sortimentu pridali posilňovacia veža OLPRAN 9017 GY, rotopéd OLPRAN 9036 či eliptical OLPRAN 7598 BK.

Posilňovacia veža OLPRAN 9017 GY je univerzálna posilňovacia veža pre nenáročné domáce použitie. Je určená pre ľudí, ktorých cieľom je tvarovanie postavy a príbytok svalovej hmoty, svojimi rozmermi ideálny pre umiestnenie v byte. Na posilňovacej veži Olpran 9017 GY môžete efektívne posilňovať chrbtové svaly, prsné svaly, bicepsy, tricepsy a predna a zadná časť stehien.

olpran7598BK1

 

Elliptical Olpran 7598 BK patrí medzi základné crossové trenažéry. Konštrukčné riešenie stroja je jednoduché vrátane rámu, ktorý dovoľuje maximálne zaťaženie 100kg. Namáhané stredové uloženie je osadené tzv. miskovými stredmi s venčekmi. Kĺbové spoje sú vybavené kovovými puzdrami, brzdový systém je magnetický, nedochádza k treniu a prevádzka je teda tichá, brzda sa ovláda manuálnym otočným regulátorom. Elliptical Olpran 7598 BK poskytuje krok - elipsu s dĺžkou cca. 28cm, je tak rovnako ako všetky lacnejšie stroje vhodný pre menšie osoby. Uplatnenie nájde tento elliptical predovšetkým v domácom prostredí pre nenáročný tréning.

Neviete si rady s nákupom?
Navštívte nákupného poradcu Pozrite si rady a tipy na nákup
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť