Príďte si osobne vyskúšať a nechať poradiť s výberom trenažérov, posilňovacích strojov či fitness doplnkov na domáce cvičenie. Naši odborní poradcovia vám radi všetko vysvetlia na jednej z našich pobočiek.

Nová značka športovej výživy OLIMP už skladom!

26. 01. 2018

V našom sortimente máme novinku športovej výživy v podobe celoeurópskej značky OLIMP! Táto s časom stále populárnejšia značka sa chváli radom veľmi zaujímavých produktov, ktoré v oblasti fitness suplementov vyčnievajú nad ostatnými producentmi. Na trhu je už viac ako 20 rokov a je známa po celom svete aj vďaka spolupráci s významnými osobnosťami fitness, kulturistiky a strongmanmi.

OLIMP LOGO

 

Značka OLIMP ponúka komplexné portfólio od proteínov, creatínu, BCAA až po rôzne minerály a vitamíny v chelátových formách či náhrady jedál. Všetko je v zásade stavané na vysokej kvalite a maximálnej vstrebateľnosti pre rekreačných aj závodných športovcov. Všetky výrobky OLIMP vyvíja vo vlastných laboratóriách.

 

Jako příklad různých specifických doplňků se podívejte na následující produkty, případně na kompletnú súčasnú ponuku všetkých produktov značky OLIMP na našich stránkách.

 Olimp CHELAMIN

 

OLIMP CHELA-MIN - je fitness suplement významný svojimi chelátovými väzbami, vďaka ktorým sú látky ľahko vstrebateľné pre ľudské telo. Získavate tak istotu komplexnej kvality minerálnych látok pre váš tréning! Určite ho ocenia ako rekreační tak aj vrcholoví športovci.

 

 

Olimp L-CARNITINE

 

 

OLIMP L-Carnitine 4000 POWER - L-Carnitine je úplne bežným výživovým doplnkom a látka prítomná v ľudskom tele. Jedná sa o veľmi obľúbený suplement predovšetkým pri redukčných diétach (chudnutí), kedy napomáha k spaľovaniu tukov. Tento produkt je vyrobený v šumivých tabletách, čo je veľmi osviežujúce a netradičné spracovanie na konzumáciu oproti tabletám či iným formám.

 

 

 

Olimp CHELAMAG

 

OLIMP Chela-Mag B6 cramp shot - je ďalšia vysoko účinná forma minerálov, teraz najnoviše vo forme roztoku horčíka (magnézia) s obsahom draslíka a vitamínov zo skupiny B (B6, B12 a riboflavín). Ampulka obsahuje horčík z ľahko vstrebateľnej formy aminokyselinových chelátov (disglycinát horečnatý a dicitrát trihorečnatý) a draslíka vo forme citrátu draselného. Pokiaľ ale nie ste fanúšik anorganickej chémie je pre Vás podstatné predovšetkým to, že vyššie spomínané minerálne prvky sú pre ľudské telo ťažko vstrebateľné v tradičných formách a preto má táto forma roztoku najvyššiu využiteľnosť a následne efekt pre ľudský organizmus.

 

 

Olimp BCAA

 

 

OLIMP BCAA 20:1:1 XPLODE POWDER - táto unikátna fitness zmes je určená predovšetkým pre redukčné diéty na ochranu svalovej hmoty či na rýchlejšiu regeneráciu. Obsahuje aminokyseliny, minerálne látky a vitamín B6 pre lepší výkon. Tento produkt je jedinečný predovšetkým svojim vysokým zastúpením Leucínu, čo je najdôležitejšia aminokyselina pre regeneráciu a vstrebateľnosť aminokyselín všeobecne av podobných konkurečných produktoch je vo výrazne nižšom zastúpení. Produkty Olimp z radu BCAA alebo Xplode sú obľúbené predovšetkým pre svoju výbornú ovocnú príchuť a vysokú vstrebateľnosť. Okrem rozvetvených aminokyselín tento produkt obsahuje aj L-citrulín, minerálne látky a vitamín B6. Táto zmes podporuje vaskularizáciu (rozšírenie ciev) a poskytuje lepšie vyživovanie a energizáciu svalov pre ešte väčší výkon počas tréningu. Horčík a vitamín B6 zodpovedajú za správnu funkciu nervovej sústavy a pomáhajú redukovať únavu.

 

 

 

Neviete si rady s nákupom?
Navštívte nákupného poradcu Pozrite si rady a tipy na nákup
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť