Príďte si osobne vyskúšať a nechať poradiť s výberom trenažérov, posilňovacích strojov či fitness doplnkov na domáce cvičenie. Naši odborní poradcovia vám radi všetko vysvetlia na jednej z našich pobočiek.

Nové boxovacie vrecia Trinfit

18. 10. 2023

Kvalitné boxovacie vrece je nevyhnutnou pomôckou na cvičenie úderov a kopov. Boxovacie vrecia môžu byť prospešné aj pre tých, ktorí túžia po úľave od náročného pracovného dňa alebo chcú zlepšiť svoju fyzickú kondíciu. Našimi favoritmi sú teraz boxovacie vrecia od značky Trinfit, ktoré sú v ponuke pomerne krátko.

Boxovacie vrecia Trinfit Classic

Boxovacie vrecia z rady Classic sa hodia na tréning ako doma, tak aj v posilňovni. Svojimi rozmermi a hmotnosťou ponúkajú ideálnu veľkosť a váhu pre efektívne cvičenie. Vrecia sú tiež vďaka trvanlivému materiálu z odolného bisonylu a výplne z netoxickej zmesi textílií maximálne pružné a odolné. Ich plnenie zaistí správne správanie pri tréningu a poskytne vám potrebný odpor pre tréning úderov. Sú tiež ľahko upevniteľné za popruhy s oceľovými krúžkami – upevníte ho pomocou závesnej reťaze, ktorá je súčasťou objednávky.

Vrecia Classic nájdete v dvoch veľkostiach – 120×35 cm / 31 kg a 150×35 cm / 40 kg.

Boxovacie vrecia Trinfit Luxury a Luxury PRO

Boxovacie vrecia od Trinfitu z rady Luxury sú vyrobené z 2 vrstiev umelej kože, ktorá je navrhnutá tak, aby odolala silným úderom a zabránila možnému praskaniu a roztrhnutiu. Výplň z netoxickej zmesi textílií potom zaisťuje zdravotnú nezávadnosť a potrebný odpor pre efektívny tréning úderov. Vrecia sú tiež ľahko upevniteľné vďaka extra vystuženým popruhom s oceľovými krúžkami. Vrece zavesíte pomocou závesnej reťaze, ktorá je súčasťou objednávky.

V ponuke nájdete 2 veľkosti: 120×35 cm / 32 kg a 150×35 cm / 40 kg.

Ak hľadáte bezkonkurenčné boxovacie vrece, ktoré vám poskytne perfektný tréning a maximálnu životnosť, určite stavte na ručne prešívané boxovacie vrecia Luxury PRO. Vyrobené z 3 špeciálnych vrstiev – prvé 2 vrstvy sú kombináciou tkaného plátna, ktoré je potiahnuté vrstvou PVC a 3. vrstva je z prémiovej umelej kože, ktorá je vystužená hrubou polyuretánovou vrstvou. Kombinácia týchto 3 vrstiev zaručuje bezkonkurenčnú pevnosť, odolnosť a krásny vzhľad prírodnej kože.

Aj vrecia z rady Luxury PRO zakúpite v 2 prevedeniach: 120×35 cm / 33 kg a 150×35 cm / 44 kg.

I pytle z řady Luxury PRO zakoupíte ve 2 provedeních: 120×35 cm / 33 kg150×35 cm / 44 kg.

zľava: Trinfit Classic, Trinfit Luxury, Trinfit Luxury PRO

Ako vybrať boxovacie vrece?

Výber správneho boxovacieho vreca sa môže zdať na prvý pohľad ako jednoduchá záležitosť, ale opak je pravdou. Odporúčame sa preto pri výbere riadiť radami nášho nákupného radcu. Pre radu sa tiež môžete zastaviť na našej pobočke v Bratislave, kde sa Vás ujmú naši preškolení špecialisti.

Neviete si rady s nákupom?
Navštívte nákupného poradcu Pozrite si rady a tipy na nákup
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť