Príďte si osobne vyskúšať a nechať poradiť s výberom trenažérov, posilňovacích strojov či fitness doplnkov na domáce cvičenie. Naši odborní poradcovia vám radi všetko vysvetlia na jednej z našich pobočiek.

Nové cyklotrenažéry vo fitness sortimente KETTLER pre rok 2009

19. 10. 2008

ergoracePre nastávajúcu sezónu 2009 pripravila firma KETTLER rad noviniek ako v segmente lacnejšieho radu KETTLER BASIC, tak aj kvalitatívne vyššom rade KETTLER HKS. Najväčšími lákadlami určite budú prepracované cyklotrenažéry KETTLER RACE a KETTLER ERGORACE, ktoré patria medzi cyklotrenažéry k absolútnej špičke. Zaujímavosťou drahšieho modelu je aj možnosť pripojenia trenažéra k počítaču, sťahovanie programov z internetu atď. To všetko pomocou softvéru KETTLER UNIVET.

 

Cyklotrenažér KETTLER RACE je priamym nástupcom úspešného predchodcu Kettler Racer GT. Vývojový tím firmy KETTLER prichádza na trh s úplne novým cyklotrenažérom na základe dlhoročných skúseností a najnovších biomechanických poznatkov zo športového prostredia, ktoré vychádzajú v ústrety potrebám kvalitného tréningu s najlepším pocitom z jazdy. Kettler Race je vyvinutý nielen pre závodných cyklistov, ale aj pre domáci tréning rekreačných športovcov. Základom je nová geometria stabilného a robustného rámu spolu s inovačným systémom nastavenia multipozičných riadidiel a športového LCD displeja, ktorý neustále informuje o všetkých relevantných tréningových údajoch.

Cyklotrenažér KETTLER ERGORACE je nástupcom úspešného predchodcu ERGORACER GT. Vývojový tím firmy KETTLER prichádza na trh s úplne novým cyklotrenažérom na základe dlhoročných skúseností a najnovších biomechanických poznatkov zo športového prostredia, ktoré vychádzajú v ústrety potrebám kvalitného tréningu s najlepším pocitom z jazdy. Kettler Ergorace je vyvinutý nielen pre závodných cyklistov, ale aj pre domáci tréning rekreačných športovcov.

 

Neviete si rady s nákupom?
Navštívte nákupného poradcu Pozrite si rady a tipy na nákup
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť