Príďte si osobne vyskúšať a nechať poradiť s výberom trenažérov, posilňovacích strojov či fitness doplnkov na domáce cvičenie. Naši odborní poradcovia vám radi všetko vysvetlia na jednej z našich pobočiek.

Nové modely bežeckých pásov KETTLER

07. 02. 2015

kettler

Najvýznamnejšia európska značka KETTLER prichádza na trh s novými modelmi bežeckých trenažérov. Jedná sa o stroje s novým modernejším dizajnom, modernými technológiami a tradičnou nemeckou kvalitou spracovania. Kolekcia SPRINTER do kvalitatívne nižšej výrobnej rady AXOS, tieto stroje Vám poskytujú úplne základné behátko zamerané pre menšie a ľahšie osoby so štandardnou počítačovou ponukou. Modely TRACK a RUN spadajú už do najvyššej produktovej rady HKS. Bežecké trenažéry s označením Track ponúkajú po všetkých smeroch vydarené stroje, ktoré sú po všetkých stránkach vyspelejšie oproti trenažérom Sprinter, obzvlášť v celkovej masívnosti a výkone motora (samozrejme, tiež záleží na konkrétnom modeli stroja). Poslednou kolekciou pásov sú trenažéry označené názvom RUN, ktoré vynikajú predovšetkým svojim pripojením k tabletu a ich počítačová ponuka je závislá na prepojení trenažéra s tabletom, smartphonom prostredníctvom bluetooth. Vďaka tomuto pripojeniu môžete použiť aplikáciu zvanú S-fit, ktorá Vám umožní používať najrôznejšie motivačné programy, či už prednastavené, poprípade nastavené priamo podľa Vašich potrieb. O aplikácii S-fit sa viac dočítate už v našom samostatnom článku na tomto ODKAZE.

Pre príklad sú tu ukážky vybrali sme názorné modely z uvedených radov, viac sa o týchto modeloch môžete dočítať v detaile produktu.

 

Kettler Sprinter 5

KETTLER SPRINTER 5, je bežecký trenažér vhodný pre domáci tréning. S parametrami bežeckej plochy 132 x 46 cm, dostatočný komfort nielen pre chôdzu, ale aj pre beh. Bežecká doska stroja je od rámu odpružená systémom SHOCK-ABSORBER, pohyb na trenažéri je príjemný a zároveň šetrný voči telesným kĺbom. Motorová jednotka dokáže produkovať trvalý výkon 1,1 kW (1,5 PS), pri maximálnom záberovom momente až 1,9 kW (2,6 PS). Rýchlosť je možné regulovať po 0,1 km/h v rozsahu 1-16 km/h prípadne tzv. priamymi voľbami rýchlosti (4, 8, 12, 16 km/h). KETTLER SPRINTER 5 je vybavený aj motorom regulujúcim sklon bežeckej plochy v rozsahu 0-10%. Okrem základného ovládania poskytuje konzola aj motivačné režimy s prednastavenými integrovanými tréningami, s premenlivou rýchlosťou. Display vykazuje hodnoty: čas, vzdialenosť, kalorický výdaj, tepovú frekvenciu a sklon, grafická časť displeja vykresľuje krivku s premenlivou rýchlosťou v prednastavenom režime. Ovládanie stroja je veľmi jednoduché, displej je prehľadný. Tepovú frekvenciu je možné merať pomocou integrovaných ručných senzorov, prípadne je možné dokúpiť hrudný pás s vyššou presnosťou.

 

Kettler Track 5Bežecký trenažér KETTLER TRACK 5 zaujme už svojim dizajnovým stvárnením, dôležité sú však predovšetkým jeho úžitkové hodnoty, ktoré ocenia bežní užívatelia, ale aj vrcholoví športovci pri dennom intenzívnom zaťažení. Napríklad výkon špeciálnej nízkootáčkovej motorovej jednotky je 1,8 kW, v špičke je to dokonca 4,6 kW. Rozmery samotnej bežeckej plochy s dĺžkou 145cm a šírkou 51cm spolu s odpružením dosky systémom SHOCK ABSORBER, sú plne komfortné. Patentovaný tlmiaci systém eliminuje kročajový hluk a je šetrný voči kĺbom používateľa. Ovládanie je prehľadné a intuitívne, počítač ponúka aj tzv. horúce klávesy pre zrýchlenú voľbu rýchlosti či sklonu. Moderný zeleno podsvietený 3D-Matrix displej dopĺňa inovatívne postupy vývoja bežeckých trenažérov značky Kettler. Programové vybavenie ponúka okrem profilových režimov aj programy riadené tepovou frekvenciou. Ďalšie možnosti prináša možnosť pripojenia stroja k PC pomocou USB portu a využitia niektorej možnosti z ponúkaných softvérových aplikácií. Tepovú frekvenciu je možné merať pomocou integrovaných ručných senzorov, presnejší a komfortnejší spôsob ponúka možnosť bezdrôtovej komunikácie s hrudným pásom POLAR, ktorý je možné samostatne objednať.

 

 

Kettler Run 7KETTLER RUN 7 z radu bežeckých trenažérov "RUN", poskytuje parametre pre plnohodnotný bežecký tréning. Plynulosť chodu zaisťuje výkonná motorová jednotka, hodnota trvalého výkonu je 2,0 kW (2,75 PS). Vysoký komfort pri behu dodávajú rozmery bežeckej plochy 142 x 51 cm a systém 8 bodového odpruženia. Napriek tomu, že je KETTLER RUN 7 určený primárne pre prevádzku v domácom prostredí, charakteristika a parametre už naznačujú, že znesie aj pomerne veľké frekvenčné zaťaženie rádovo niekoľko hodín denne. Run 7 je vybavený iba jednoduchou ovládacou konzolou, rovnako ako ostatné stroje radu "RUN" je možné využívať rozhranie bluetooth a ovládať tak stroj, či viesť tréning pomocou aplikácie  KETTLER S-FIT. Aplikáciu je možné inštalovať do väčšiny tabletov s operačným systémom (Android) či niektorých produktov Apple, synchronizácia so strojom prebieha prostredníctvom rozhrania bluetooth. Aplikácia sa delí na zložky Challenge (závod), Expert (náročný tréning kontrola tepovej frekvencie, kadencie, rýchlosť, ...), Fun (forma hry - tréningy pre optimálne spaľovanie kalórií).

Neviete si rady s nákupom?
Navštívte nákupného poradcu Pozrite si rady a tipy na nákup
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť