Preskúmajte okolité cyklotrasy na elektrobicykloch na rok 2024, vydajte sa na výlet do prírody, alebo si zahrajte stolný tenis na záhrade. My sme na leto pripravení a vy?

Nové modely FORMERFIT teraz v našej ponuke

05. 07. 2010

formerfit_crossČeská značka FORMERFIT patrí už 20 rokov k tradičným dodávateľom kvalitných fitness strojov. Ponuka tejto značky bola teraz rozšírená o eliptical FORMERFIT 8702, FORMERFIT 990 a FORMERFIT Q22. Úplne nová je potom ponuka veslovacích trenažérov, najlacnejšie R80 je manuálne ovládaný, zvyšné modely R88 a R99 potom už elektronicky s možnosťou programovania. Na všetky stroje tejto značky zaisťujeme servis u zákazníka doma v prípade poruchy.

Formerfit 990 je crossový trenažér s klasickou konštrukciou so zotrvačníkom uloženým v zadnej časti. Robusná konštrukcia potom umožňuje maximálne zaťaženie až 150kg. Veľkou výhodou tohto stroja je veľká variabilita nastavenia tvaru kroku podľa individuálnych požiadaviek cvičenca, eliptical tak vyhovie na drobné aj vysoké postavy.

  Formerfit Q22 je crossový trenažér so špecifickým svojim profilom kroku, jedná sa o tzv. kĺzavý pohyb, dĺžka kroku je 53 cm, zdvih je však podstatne nižší ako u bežných crossových trenažérov. Formerfit Q22 je nástupcom úspešného modelu Q21.R80

Formerfit R80 je základný model v rade tradičného výrobcu fitness zariadení pre domáce účely, R80 ponúka manuálne ovládanie magnetickej brzdy v rozsahu šiestich stupňov. Vysoké otáčky 4kg ťažkého zotrvačníka zaisťujú plynulé navíjanie lanka.

Neviete si rady s nákupom?
Navštívte nákupného poradcu Pozrite si rady a tipy na nákup
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť