Príďte si osobne vyskúšať a nechať poradiť s výberom trenažérov, posilňovacích strojov či fitness doplnkov na domáce cvičenie. Naši odborní poradcovia vám radi všetko vysvetlia na jednej z našich pobočiek.

Nové modely najobľúbenejšieho športtesteru POLAR v našej ponuke

11. 07. 2009

polar_rs300xMinulý mesiac boli na slovenský trh uvedené nové modely obľúbeného typu RS200 a to v prevedení POLAR RS300XPOLAR RS300X sd a POLAR RS300X G1. Už základný model s bohatou výbavou funkcií je pri variante "sd" doplnený o nožný snímač av prípade vrcholného modelu potom modulom GPS poskytujúci presné informácie o absolvovanej rýchlosti, vzdialenosti a rade ďalších údajov. Samozrejmosťou je pri všetkých modeloch komfortný hrudný pás Wearlink POLAR s vymeniteľnou batériou.

Model Polar RS300X je inovovanou verziou modelu RS200, ktorá zhodne poskytuje možnosť komunikácie s nožným snímačom S1 (tú oceníte predovšetkým pri behaní či peších túrach) a prenose dát do PC. Nový model RS300X navyše komunikuje s GPS jednotkou Polar G1. Nožný snímač je možné s GPS používať súčasne s tým, že primárne údaje preberá športtester z GPS. Obe možnosti podávajú údaje o Vašej aktuálnej rýchlosti, vzdialenosti a hodnote priemernej a maximálnej dosiahnutej rýchlosti.

Športtester Polar RS300X sd je úplne zhodný s modelom RS300X, iba je k nemu štandardne dodávaný senzor S1 (cenovo zvýhodnené). Práve v tejto kombinácii s nožným snímačom sa „RS300X“ stávajú ideálnym partnerom pre športovcov so zameraním na bežecké disciplíny. RS300X navyše komunikuje aj s GPS jednotkou Polar G1. Nožný snímač je možné s GPS používať súčasne s tým, že primárne údaje preberá športtester z GPS.

Športtester Polar RS300X G1 je úplne identický s modelom RS300X, iba je k nemu štandardne dodávaný modul G1, čo je cenovo zvýhodnené. Senzor POLAR G1 meria rýchlosť aj vzdialenosť na základe príjmu a vyhodnotenia satelitného signálu GPS. Zistené hodnoty senzor G1 bezdrôtovým kódovaným prenosom na frekvencii 5 kHz posiela pre ďalšie vyhodnotenie do športtesteru. Získate tak ďalšie veľmi cenné údaje pre ešte presnejšie riadenie vášho tréningu.

Neviete si rady s nákupom?
Navštívte nákupného poradcu Pozrite si rady a tipy na nákup
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť