Preskúmajte okolité cyklotrasy na elektrobicykloch na rok 2024, vydajte sa na výlet do prírody, alebo si zahrajte stolný tenis na záhrade. My sme na leto pripravení a vy?

Nové steppery HOUSEFIT v našej ponuke pre domáce fitness!

03. 03. 2014

Teraz v našej ponuke domáceho fitness nájdete úplne nové steppery Housefit! Spoločnosť HouseFit je jedna z najväčších medzinárodných korporácií. Spoločnosť sa zaoberá výrobou fitness strojov a trenažérov pre domácnosti, sú teda ideálne pre klasické rodinné využitie, kondičných športovcov. Spoločnosť HouseFit distribuuje bežecké pásy, steppery, orbitreky, rotopedy, bench press lavice, posilňovacie stroje pre domácnosť a ďalšie. Tento široký záber spoločnosti HouseFit jej zaistil uznanie od miliónov ľudí po celom svete, prívržencov zdravého životného štýlu.

 

Stojanový stepper HOUSEFIT OLYMPOShousefit_olympos

Steppery slúžia predovšetkým na posilňovanie dolných končatín a zadku. HOUSEFIT OLYMPOS je jeden z najlacnejších stepperov na trhu s rozumne vykonanou mechanikou, ľahko nastaviteľnou záťažou a umožňujúci zloženie stroja pre úsporu miesta. Stepper HOUSEFIT OLYMPOS vybavený hydraulickými piestami s možnosťou nastavenia úrovne obtiažnosti priamo v hlavách týchto piestov zaisťuje komfortnejšie užívanie s vysokým rozsahom záťaží. Konštrukcia steppera je jednoduchá, elegantná a zároveň stabilná s kvalitou zn. HOUSEFIT. Cvičenie spríjemňujú ergonomicky tvarované rukoväte a nekĺzavé pedále.

 

housefit_hermon

 

Ministepper HOUSEFIT HERMON s rotanou

Stepper s rukoväťami HOUSEFIT HERMON je kombináciou ministeppera s madlami a adaptéra s rotanou). Na stĺpe je navyše umiestnený držiak s dvoma pármi činiek 1 a 1,5 kg. Ministepper HOUSEFIT HERMON s krkom a úchopmi poskytuje ľahšie cvičenie. Ako všetky ministeppery na trhu je určený pre kondičné domáce cvičenie, pre zákazníkov s tendenciou k športovejšiemu použitiu odporúčame steppery stojanové, ktoré umožňujú reguláciu záťaže a ich životnosť je všeobecne väčšia.

 

 

 

Ministepper HOUSEFIT SOIRA s posilňovacou gumouhousefit_Soira

Ministepper HOUSEFIT SOIRA s posilňovacou gumou je konštrukčne jednoduchý trenažér s minimálnymi požiadavkami na priestor, vďaka čomu je často využívaný ako alternatíva pre kondičný tréning v domácom prostredí. Pri cvičením na twist stepperi HOUSEFIT SOIRA s posilňovacou gumou sa aktivujú spodné končatiny, cieleným cvičením možno dosiahnuť zlepšenie stavu fyzickej kondície, formovanie či efektívne spevňovanie nôh, zadku a bokov. Prípadne sú stepery používané aj ako prostriedok na kalorický výdaj - hubutie. Ministepery sú všeobecne vhodné pre nenáročný domáci tréning.

 

housefit_triglav

Ministepper HOUSEFIT TRIGLAV

Ministeper HUSEFIT TRIGLAV je konštrukčne jednoduchý trenažér s minimálnymi požiadavkami na priestor, vďaka čomu je často využívaný ako alternatíva pre kondičný tréning v domácom prostredí. Cvičením na ministepperi HOUSEFIT TRIGLAV sa aktivujú spodné končatiny, cieleným cvičením možno dosiahnuť zlepšenie stavu fyzickej kondície, formovanie či efektívne spevňovanie nôh, zadku a bokov. Prípadne sú stepery používané aj ako prostriedok na kalorický výdaj - hubutie. Ministepery sú všeobecne vhodné pre nenáročný domáci tréning.

Neviete si rady s nákupom?
Navštívte nákupného poradcu Pozrite si rady a tipy na nákup
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť