Príďte si osobne vyskúšať a nechať poradiť s výberom trenažérov, posilňovacích strojov či fitness doplnkov na domáce cvičenie. Naši odborní poradcovia vám radi všetko vysvetlia na jednej z našich pobočiek.

Novinky v sortimente značky FORMERFIT

08. 10. 2009

formerfit_posilnovacia_vezaUž čoskoro prídu na slovenský trh inovované modely českej značky FORMERFIT, ktorej modely patria vždy k špičke vo svojej triede. Už začiatkom novembra sa tak začne predávať eliptical FORMERFIT 8702 alebo zmodernizovaná posilňovacia veža FORMERFIT APEX 1522. V kategórii cyklotrenažérov potom už rok patrí medzi veľmi žiadané cyklotrenažér FORMERFIT 4730 MX a nového prevedenia sa dočkali aj posilňovacie lavice FORMERFIT B400, posilňovací stroj FORMERFIT B6000, bežecký pás FORMERFIT 688 a bežecký trenažér FORMERFIT 1766N .

Magneticky brzdený cyklotrenažér Formerfit 4730MX je vďaka svojej športovej geometriou rámu vodný pre intenzívny cyklistický tréning pokročilých, náročných športovcov v pohodlí domova. Stabilný rám a kvalitný šliapací stred ktorými je cyklotrenažér osadený zaistí dlhú životnosť tohto cyklotrenažéra. Silné "power" magnety garantujú extrémnu úroveň záťaže a na rozdiel od vrchnej čeľusťovej brzdy sú bezúdržbové (nemusí sa teda po čase kupovať nová prítlačná doštička ako pri kotúčovej brzde) a majú neobmedzenú životnosť.

Bežecký pás FORMERFIT 688 nahradzuje veľmi úspešný a obľúbený typ Formerfit 188.Nový model Formerfit 688 prešiel predovšetkým dizajnovou zmenou, z konštrukčného hľadiska nie sú zmeny rozsiahle, v podstate sú využité takmer všetky prvky od prevereného predchodcu. Bežecký pás je kompletne osadený kvalitnými ložiskami, disponuje výkonným nízkootáčkovým motorom s elektronickou reguláciou otáčok.

formerfit1766N

Bežecký pás FORMERFIT 1766N je najvyšším modelom tejto renomovanej značky nahrádza osvedčený model 1766, pričom zvyšuje jeho max. rýchlosť z 12 na 16km/h. Tento programovateľný odpružený bežecký trenažér ponúka kvalitnému motoru stabilný výkon 2,5 HP s elektronickým riadením otáčok. Je určený do náročného domáceho prostredia, ponúka pohodlnú kvalitne odpruženú bežeckú plochu, komfortné ovládanie s možnosťou nastavenia rýchlostných programov a grafickým znázornením tvaru trate, je osadený MP3 prípojkou.

Neviete si rady s nákupom?
Navštívte nákupného poradcu Pozrite si rady a tipy na nákup
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť