Príďte si osobne vyskúšať a nechať poradiť s výberom trenažérov, posilňovacích strojov či fitness doplnkov na domáce cvičenie. Naši odborní poradcovia vám radi všetko vysvetlia na jednej z našich pobočiek.

Nový model lacného bežeckého pásu v našej ponuke za akčnú cenu

20. 04. 2013

espritct50Do našej ponuky sme zaradili nový model motorového bežeckého pásu najnižšej cenovej kategórie pre nenáročné domáce využitie. Ide o model renomovanej značky ESPRIT, ktorá je na trhu už cez 15 rokov, konkrétne bežecký pás ESPRIT CT50. Na bežecký pás bola daná akčná zavádzacia cena, za ktorú ho možno objedanať. Pás je už dostupný na našich skladoch, rovnako ako na väčšinu modelov aj na tento zaisťujeme komfortný servis u zákazníka doma v prípade poruchy.

Motorový bežiaci pás ESPRIT CT50 je moderný bežiaci pás, vybavený tichým motorom s výkonom 1,2 HP (0,9kW). Vo svojej triede patrí k najlepším na trhu. Trenažér poskytuje rýchlosť 0-12 km/h, sklon bežeckej plochy je možné manuálne nastaviť v troch polohách (2%, 4%, 6%). Bežecká plocha s rozmermi 40x115 cm je odpružená systémom "super-soft", behanie tak nezaťažuje kĺby. Pre bezpečný pohyb je Esprit CT50 vybavený stabilnými madlami, kde sú zároveň integrované aj dotykové merače tepovej frekvencie.

Neviete si rady s nákupom?
Navštívte nákupného poradcu Pozrite si rady a tipy na nákup
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť