Preskúmajte okolité cyklotrasy na elektrobicykloch na rok 2024, vydajte sa na výlet do prírody, alebo si zahrajte stolný tenis na záhrade. My sme na leto pripravení a vy?

Nový nový modelový rad KETTLER ADVANTAGE na slovenskom trhu

15. 10. 2009

kettler_rivoPNa slovenskom trhu už môžete zakúpiť modely úplne nového modelového radu KETTLER ADVANTAGE, ktorý je kvalitatívne zaradený medzi základný rad KETTLER BASIC a najvyšší KETTLER HKS. Tvorí tak určitý kompromis medzi cenou a kvalitou stroja, za veľmi prijateľné ceny získate dobre prevedený výrobok s komfortnejšími vlastnosťami. Veľký záujem je očakávaný hlavne pri rotopede KETTLER GIRO P a crossovom trenažére KETTLER RIVO P, ktoré sú vybavené plne elektronickým riadením a komfortným podsvieteným displejom.

Kettler Giro P je inovovaný od rovnomenného predchodcu. Rotoped je vybavený elektronicky riadeným magnetickým brzdným systémom s možnosťou využívania radu programov. Tunelový rám konštrukcie rotopedu a použité komponenty, robí z tohto stroja technicky veľmi vydarený trenažér. Mechanické predpoklady rotopedu Kettler Giro P sľubujú tichý a plynulý chod, nadpriemerne vysokú maximálnu intenzitu záťaže a množstvo ďalších predností, vďaka ktorým je veľmi výhodný pomer cena/výkon.

Kettler Rivo P patrí k najlepším crossovým trenažérom v cenovej hladine do 15 tis. Sk, a to ako z hľadiska konštrukčného tak aj užívateľského hľadiska. Cvičením na vhodne zvolenom crossovom trenažéri sa aktivujú svalové skupiny spodných končatín a čiastočne aj vrchné časti tela. Eliptický trenážér je ideálny cvičebný prostriedok pre aeróbny tréning s možnosťou cieleného cvičenia za účelom kalorického výdaja (redukcia váhy) alebo zlepšenie fyzickej kondície.

Neviete si rady s nákupom?
Navštívte nákupného poradcu Pozrite si rady a tipy na nákup
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť