Príďte si osobne vyskúšať a nechať poradiť s výberom trenažérov, posilňovacích strojov či fitness doplnkov na domáce cvičenie. Naši odborní poradcovia vám radi všetko vysvetlia na jednej z našich pobočiek.

Nový rad bežeckých trenažérov HOUSEFIT TEMPO teraz v predaji!

13. 03. 2020

Značka Housefit patrí už niekoľko rokov k najobľúbenejším a najpredávanejším značkám v kategórii domácich cardio trenažérov. V rade sekcií sa umiestňuje v predných priečkach na tovarových porovnávačoch ako Heureka a pod. a nie je to náhoda!

Jeden dôvod je samozrejme v službách, ktoré ponúka ako je 3 ročná záruka, predĺžená záruka na rámy či servis priamo u zákazníka a garantovaná dostupnosť dielov aj po skončení záruky.

Druhým dôvodom je elegantný dizajn, široký výber trenažérov a predovšetkým kvalitná mechanika a spracovanie, ktoré vás nesklame ani pri pravidelnom používaní celou rodinou.

...a teraz prichádza do nového roku s novou radou Housefit Tempo, ktorá uspokojí každého začínajúceho alebo mierne pokročilého bežca v domácom prostredí.

 

Housefit Tempo 10

 

HOUSEFIT TEMPO 10

Bežecký pás HouseFit Tempo 10 patrí k tým najzákladnejším trenažérom v danom produktovom segmente. Vyniká predovšetkým svojim pomerom cena/výkon a je ideálny pre drobnejších začínajúcich bežcov, ktorí hľadajú kvalitný lacnejší bežecký trenažér na pravidelné prepotenie trička a spálenie kalórií.

Určite svojimi parametrami nadchne každého kto hľadá bežecký pás v tejto cenovej kategórii, pretože jeho bežecká plocha je s rozmermi 40 x 110 cm a manuálne regulovateľný sklon je možné nastaviť v 3 pozíciách. Rýchlosť je možné elektronicky nastaviť do 12 km/h.

Všetky základné parametre je možné sledovať na prehľadnom LCD monitore a všetko jednoducho riadiť prostredníctvom ovládacej konzoly.

Model HouseFit Tempo 10 je ideálny do menších bytov a vďaka svojej možnosti zloženia, má tak minimálne nároky na priestor a manipuláciu.

Nosnosť bežeckého pásu je 100 kg.

 

 

 

Housefit Tempo 20

 

 

 

HOUSEFIT TEMPO 20

Bežecký pás HouseFit Tempo 20 je už o kus väčší trenažér a vďaka rozmerom bežeckej plochy 42 x 120 cm, solídnemu motoru, elegantnému dizajnu a výbave ho ocení každý kto hľadá menší, ale zároveň priestranný bežecký trenažér do menšieho priestoru.

Stále by som ho neodporučil vyšším postavám, ale určite Vás nesklame svojim spracovaním, ani ostatnými atribútmi.

Monitor s LCD displejom je krásne prehľadný a ľahko ovládateľný. Rýchlosť je možné elektronicky nastaviť do 16 km/ha sklon je možné regulovať opäť manuálne v 3 pozíciách.

Masívna rámová konštrukcia disponuje nosnosťou do 110 kg.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Housefit Tempo 30

 

 

 

HOUSEFIT TEMPO 30

Bežecký pás HouseFit Tempo 30 je ideálny trenažér pre domáci kondičný tréning začínajúcich bežcov.

Pás zaujme predovšetkým svojim elegantným grafitovo čiernym dizajnom, priestrannou bežeckou plochou s rozmermi 42 x 120 cm a silným motorom s trvalým výkonom 1,75 HP (1,29 kW).

Rýchlosť HouseFit Tempo 30 je elektronicky regulovateľná a môžete si ju nastaviť buď manuálne alebo formou prednastavených programov do 16 km/h. Elektronicky nastaviteľný sklon bežeckej plochy je možné regulovať do 15 %.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Housefit Tempo 30

 

 

 

HOUSEFIT TEMPO 40

Bežecký pás HouseFit Tempo 40 patrí už k plnohodnotným trenažérom do domácich podmienok pre drobnejšie, ale aj vyššie postavy.

Stále by som osobne neodporučil behanie ľuďom nad 185 cm, ale bez problému si na ňom zabehá celá rodina a vďaka silnému motoru a širokej bežeckej ploche s rozmermi 45 x 125 cm nebudete nijako obmedzení v pohybe.

Sklon je manuálne nastaviteľný a rýchlosť je elektronicky nastaviteľná do 16 km/h.

Trenažér ponúka prehľadný LCD monitor s intuitívnym ovládaním a radom prednastavených programov, ktoré môžete využívať na budovanie kondície a spaľovanie tuku.

Masívna rámová konštrukcia disponuje nosnosťou do 120 kg.

 

 

Housefit Tempo 50

 

 

 

HOUSEFIT TEMPO 50

Bežecký pás HouseFit Tempo 50 patrí k vrcholným modelom tohto nového produktového radu Tempo pre rok 2020. Jedná sa o už skutočne veľký bežecký trenažér, ktorý uspokojí každého kto hľadá úsporný trenažér do domáceho prostredia.

Ponúka okrem už štandardne elegantného dizajnu, kvalitnú mechaniku aj priestrannú bežeckú plochu s rozmermi 45 x 120 cm, elektronicky nastaviteľný sklon do 15% a rýchlosť do 16/h.

Všetko môžete regulovať prostredníctvom programov či tlačidiel, ktoré sú veľmi intuitívne na ovládacej konzole trenažéra.

Súčasťou výbavy je tiež MP3 pripojenie, zabudované reproduktory atď.

Masívna rámová konštrukcia disponuje nosnosťou do 120 kg.

Neviete si rady s nákupom?
Navštívte nákupného poradcu Pozrite si rady a tipy na nákup
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť