Preskúmajte okolité cyklotrasy na elektrobicykloch na rok 2024, vydajte sa na výlet do prírody, alebo si zahrajte stolný tenis na záhrade. My sme na leto pripravení a vy?

Nový rad posilňovacích veží KETTLER KINETIC

08. 12. 2009

kettlerF7Na vianočný trh uvádzame nové posilňovacie veže KETTLER, ktoré získali rad európskych ocenení, vrátane prestížnej ceny PLUS X AWARD. Posilňovacie veže KETTLER vždy patrili na vrchol ponuky posilňovacích strojov v segmente domácej fitness, nový rad KETTLER KINETIC ich pozíciu len utvrdí. Veže vynikajú špičkovou ergonómiou, tichým chodom a širokou škálou cvikov, to všetko v kvalite „Made in Germany“. V ponuke sú tri prevedenia - KETTLER KINETIC F3KETTLER KINETIC F5 a KETTLER KINETIC F7.

KETTLER KINETIC F3 je multifunkčná posilňovacia veža novej generácie. Nové konštrukčné riešenie veže sa zameralo predovšetkým na zdokonalenie ergonómie a možnostiam prispôsobenia individuálnym potrebám jednotlivých užívateľov. Novinkou, ktorá sa prvýkrát objavuje práve pri modeli KETTLER KINETIC F3, sú polohovateľné ramená pre ťahové cviky s označením 3D-FLEXMOTION-SYSTEM.

KETTLER KINETIC F5 je multifunkčná posilňovacia veža s protismernými kladkami. Veža novej generácie kladie dôraz predovšetkým na konštrukčné riešenie veže, respektíve na zdokonalenie ergonómie a možnosti prispôsobenia individuálnym potrebám jednotlivých užívateľov. Možnosti optimálneho nastavenia všetkých adaptérov vytvárajú vysoký komfort cvičenia bez akýchkoľvek kompromisov.

Súčasťou modelu KETTLER KINETIC F7 je aj pár výškovo nastaviteľných kladiek, pre rozšírenie množstva cvikov a tiež bočný adaptér leg-pressu pre precvičenie svalových partií spodných končatín.

 

 

 

Neviete si rady s nákupom?
Navštívte nákupného poradcu Pozrite si rady a tipy na nákup
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť