Príďte si osobne vyskúšať a nechať poradiť s výberom trenažérov, posilňovacích strojov či fitness doplnkov na domáce cvičenie. Naši odborní poradcovia vám radi všetko vysvetlia na jednej z našich pobočiek.

Obľúbená tréningová aplikácia iFIT prichádza s novým kabátom!

05. 09. 2018

Tréningové aplikácie dostávajú s nástupom moderných technológií viac a viac na popularite v rámci spestrenia a zvýšenia efektivity Vášho tréningu. Medzi tie najobľúbenejšie a najprogresívnejšie tréningové aplikácie patrí iFIT pre amerických trenažérov značky Proform a Nordictrack, ktoré ponúkame v našom sortimente. Vďaka tejto aplikácii môžete trénovať po celom svete kedykoľvek a kdekoľvek Vás napadne!

 

ifit app 2018Celkový dizajn je naozaj na prvý pohľad sviežo nový a súčasný užívatelia, ktorí už majú zakúpený iFit membership nemusí zúfať. Stačí, keď si stiahnete novú verziu aplikácie pre tablet na google play či apple store a môžete naplno trénovať v novom!

Tréningovú aplikáciu iFIT Smart Cardio pre iOS a ANDROID tablety môžete stiahnuť priamo tu!

  

 

Ako vidíte celkový vzhľad dizajnovo veľmi moderný, ale jednoduchý na ovládanie. Ihneď v úvode máte automaticky aktualizované videotréningy, ktoré si môžete odtrénovať pod dohľadom motivačného trénera, ktorý Vás vyhecuje k maximálnym výkonom!

V ľavej časti uvidíte týždenné odporúčané dávky, ktoré by ste mali zvládnuť odtrénovať a v dolnej časti máte CALENDAR naplánovaných tréningov, ktoré ste si vytvorili, alebo Vám ich aplikácia automaticky pripravila. Ďalej CREATE na vytváranie máp priamo v tablete a v neposlednom rade BROWSE, čo je knižnica tréningových videí pre outdoor aktivity.

 

ifit pro telefonyZa zmienku určite tiež stojí, že je tiež aktualizovaná mobilná verzia tréningovej aplikácie iFIT pre vonkajšie aktivity s náramkom iFIT VUE, ktorú môžete tiež stiahnuť na google play či apple store.

Tréningovú aplikáciu iFIT All-day Fitness Coaching pre iOS a ANDROID smartfóny môžete stiahnuť priamo tu!

  

 

Kompletne sa môžete dočítať viac v našom článku o tréningovej aplikácii iFIT.

 

HLAVNÉ MENU - tu si môžete vybrať Váš tréning

ifit základní menu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CALENDAR - tu vidíte všetok prehľad Vašich tréningov

Screenshot_20180905-152716

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CREATE - tu si môžete vytvárať mapy

create mapy

 

BROWSE - tu máte kompletnú knižnicu tréningu pre vonkajšie aktivity

browse

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Neviete si rady s nákupom?
Navštívte nákupného poradcu Pozrite si rady a tipy na nákup
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť