Preskúmajte okolité cyklotrasy na elektrobicykloch na rok 2024, vydajte sa na výlet do prírody, alebo si zahrajte stolný tenis na záhrade. My sme na leto pripravení a vy?

Polar GRIT X2 PRO – Novinka na našom e-shope

21. 05. 2024

Polar predstavuje druhý rad prémiového outdoorového športtesteru Polar GRIT X2 PRO, ktorý je navrhnutý na náročné používanie. Prichádzajú s inovatívnymi funkciami a odolnosťou na armádnej úrovni, ktoré využijete hlavne pre vaše dobrodružstvo v prírode. Zatvorte oči a predstavte si drsnú zimu, zmrznutú krajinu okolo seba, mrazivý vánok a nekonečné lesy, ktoré sú celé pokryté bielou zmesou snehu a ľadu. Pripadáte si ako v najodľahlejších severných oblastiach planéty? Tak presne pre tieto podmienky sú Polar GRIT X2 PRO ako stvorené.

Majú robustnú konštrukciu a hi-tech súbor nástrojov pre navigáciu a výkon v akomkoľvek prostredí. Dvojfrekvenčné GPS a offline mapy zaistia, že sa nikdy a nikde nestratíte. Dotykový displej AMOLED s vysokým rozlišením, chránený zafírovým sklíčkom a nerezovou lunetou prehľadne zobrazuje zásadné údaje. Odolajú extrémnym podmienkam, vrátane teplôt od -20 °C do +50 °C. S ultra dlhou výdržou batérie až 10 dní, vrátane GPS, až 40 hodín pri maximálnej citlivosti. S úsporným režimom pri využívaní aktivít aj GPS sa môžete dostať až na 140 hodín kontinuálneho záznamu.

Vnútri nájdete technológiu biosenzorického Polar Elixir, ktorý sleduje vaše životné funkcie a výkon, monitoruje reakciu vášho tela na aktivitu a vonkajšie faktory.

Nové funkcie zahŕňajú testy regenerácie, sledovanie pokroku výkonnostnými testami a Recovery Pro™, ktorý poskytuje dôkladný prehľad o regenerácii vášho tela.

Ak hľadáte spoľahlivé a výkonné outdoorové hodinky, Polar GRIT X2 PRO sú ideálnou voľbou. Navyše sú k dispozícii v prevedení Titan s titánovou lunetou, čo je najľahší a najodolnejší variant z outdoorového radu Polar. Celková hmotnosť hodinek je 64 g s remienkom a bez remienku 48 g.

Klúčové vlastnosti Polar Grit X2 Pro

Polar Grit X2 Pro sú vybavené množstvom funkcií, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vaše športové ciele a optimalizovať výkon. Tu sú hlavné rysy týchto šikovných hodiniek:

Hlavné rysy:

 1. Hill Splitter – Analyzujte svoj výkon pri stúpaniach a klesaniach s podrobnými údajmi o jednotlivých úsekoch.
 2. FuelWise™ pre doplnenie energie – Počas dlhých tréningov alebo závodov je kľúčové udržiavať správnu hladinu energie a hydratácie. FuelWise™ vám pomôže optimalizovať dopĺňanie energie a tekutín počas aktivity.
 3. Training Load Pro – Tento program poskytuje detailné informácie o záťaži vášho tela počas tréningov a v spojení s programom Recovery Pro vám pomôže nájsť ideálnu rovnováhu medzi cvičením a odpočinkom.
 4. Running Index – Odhaduje váš maximálny príjem kyslíka (VO2max) pri behu a poskytuje spätnú väzbu, ktorá vám pomôže zvýšiť efektivitu bežeckého tréningu.
 5. Pokročilé meranie tepovej frekvencie na zápästí – Hodinky Grit X2 Pro používajú technológiu Precision Prime™ na monitorovanie tepovej frekvencie s vysokou presnosťou.
 6. Plánovanie trasy s Komootom – Vytvorte si trasu pomocou Komootu, nahrajte ju do hodiniek a nechajte sa navigovať po stanovenej ceste.
 7. Bežecký program – Polar ponúka vedecky podložené inteligentné koučovanie, ktoré vám pomôže efektívne dosiahnuť vaše ciele.
 8. Smart kalorie – Na základe vašej váhy, výšky, veku, pohlavia, maximálnej tepovej frekvencie (HRmax) a intenzity tréningu vám hodinky presne ukážu, koľko kalórií ste spálili.
 9. Vedenie po trase – Nahrajte svoju trasu do Polar Grit X2 Pro a navigujte sa v reálnom čase.
 10. Počasie - Sledujte aktuálne počasie a dvojdňovú predpoveď priamo na hodinkách.
 11. Benefity tréningu – Ihneď po tréningu získate prostredníctvom Polar Flow motivačnú spätnú väzbu.
 12. Tep nepretržito – Sledujte svoju tepovú frekvenciu po celý deň pre presnejšie údaje o spálených kalóriách, maximálnu a minimálnu tepovú frekvenciu.
 13. Metriky plávania – Sledujte svoj výkon v bazéne - hodinky merajú tepovú frekvenciu, štýl, uplávanú vzdialenosť, rýchlosť, tempo a dobu odpočinku.
 14. Bežecký výkon – Prvé hodinky na svete s odhadom bežeckého výkonu na zápästí, ktoré vám pomôžu sledovať prácu vašich svalov počas behu.
 15. Fitness Test – Päťminútový test kondície, ktorý poskytne odhad vášho maximálneho príjmu kyslíka (VO2max) a umožní sledovať vašu kondíciu.
 16. Sleep Plus – Funkcia Sleep Plus™ automaticky detekuje časy spánku a hodnotí jeho kvalitu, čo podporuje regeneráciu a výkon.
 17. Tréningový sprievodca FitSpark™ – Sprievodca FitSpark™ ponúka denné cvičenia na základe vašej úrovne regenerácie, kondície a histórie tréningov.
 18. Zdroje energie – Monitorujte využitie vašich svalov počas behu pomocou odhadu bežeckého výkonu.
 19. Dychové cvičenie Serene™ – Upokojte svoju myseľ a uvoľnite telo pomocou riadených dychových cvičení.
 20. Strava Live Segments – Urobte svoje behy a jazdy zaujímavejšie so Strava Live. Majte upozornenie na blízke segmenty a sledujte svoj výkon v reálnom čase.

Polar Grit X2 Pro ponúka širokú škálu funkcií, ktoré vám pomôžu optimalizovať vaše tréningy, sledovať pokrok a dosahovať nové osobné rekordy. S týmito hodinkami budete mať všetky potrebné nástroje na dosiahnutie vašich športových cieľov na dosah ruky.

Nové outdoorové športové hodinky Polar GRIT X2 PRO zakúpite na našom e-shope. Pripravte sa ešte dnes na dobrodružstvo.

 

Neviete si rady s nákupom?
Navštívte nákupného poradcu Pozrite si rady a tipy na nákup
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť