Príďte si osobne vyskúšať a nechať poradiť s výberom trenažérov, posilňovacích strojov či fitness doplnkov na domáce cvičenie. Naši odborní poradcovia vám radi všetko vysvetlia na jednej z našich pobočiek.

POLAR VANTAGE V a M v novom v modrom designe.

13. 01. 2020

POLAR VANTAGE je súčasný hit medzi novinkami na poli multišportových športtesterov. Modelový rad "VANTAGE" predstavuje skvelú kombináciu najnovšej športovej technológie a ľahkého dizajnu, ktorý má hlavnú prednosť v špičkovom meraní tepovej frekvencie zo zápästia pomocou fúznej technológie snímača Polar Precision Prime™.

Táto inovácia kombinuje optické meranie tepovej frekvencie s meraním z kontaktu s pokožkou, aby sa predišlo akýmkoľvek pohybovým artefaktom, ktoré by mohli narušiť signál tepovej frekvencie a vytvoriť nespoľahlivé údaje.

Značka Polar má v Českej republike už dlhoročnú tradíciu medzi vytrvalostnými športmi a modelmi "POLAR VANTAGE V" a "POLAR VANTAGE M" patrí medzi špičku čo dnešné moderné pulzmetre môžu ponúknuť pre amatérskych, ale aj profesionálnych športovcov.

Od začiatku zavedenia týchto modelov do predaja ste si mohli vybrať medzi štandardnými farbami ako je biela, modrá, prípadne oranžová atď... Teraz však môžete zakúpiť aj model Polar Vantage v elegantnom modrom dizajne!

....ak Vás tieto modely zaujali, tak si ich môžete obratom objednať, no a ak nie?....tak si môžete vybrať z bohatej ponuky iných modelov značky Polar.

polar vantage

 

 

Neviete si rady s nákupom?
Navštívte nákupného poradcu Pozrite si rady a tipy na nákup
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť