Preskúmajte okolité cyklotrasy na elektrobicykloch na rok 2024, vydajte sa na výlet do prírody, alebo si zahrajte stolný tenis na záhrade. My sme na leto pripravení a vy?

Predstavujeme horúcu novinku medzi športtestermi POLAR IGNITE

08. 07. 2019

Nie je tajomstvom, že medzi naše obľúbené značky športtestrov patrí značka POLAR. Tá práve odtajnila svoj nový produkt, športtester POLAR IGNITE, ktorý už nájdete v našom sortimente a môžete sa stať tak jednými z prvých majiteľov tejto horúcej novinky.

 

POLAR IGNITE sa pýši množstvom nových funkcií a rôznymi vylepšeniami a zároveň bude svojim „súperom“ vo svojej triede, konkurovať skvelým pomerom ceny a výkonu.

Očakávaná novinka roku 2019 oslní svojich nových majiteľov nielen svojim skvelým dizajnom, ale aj novinkami vo vybavenosti akou sú dotykový displej s rozlíšením 240 x 240 pixelov, použité sklíčko s Dragontrail glass, všetko ošetrené tak, aby hodinky vydržali aj náročné plávanie vo vode.

Novinkou v tejto cenovej kategórii je batéria, ktorá vydrží pri aktívnom GPS module až 18 hodín a až 5 dní aktívneho tréningu s nepretržitým meraním tepovej frekvencie, ktorú taktiež vývojári technicky vylepšili.

Nesmieme zabudnúť ani na novinky medzi novými funkciami v meraní aktivít, ako sú: dychové cvičenia SERENE, meranie regenerácie Nightly Recharge, sprievodca tréningom FitSpark alebo Sleep plus stage a mnoho ďalších užitočných funkcií.

Buďte prvý komu tento multifunkčný športtester ozdobí zápästie.

Viac informácií a možnosť objednania tu.

Váš tým FITHAM

Neviete si rady s nákupom?
Navštívte nákupného poradcu Pozrite si rady a tipy na nákup
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť