Príďte si osobne vyskúšať a nechať poradiť s výberom trenažérov, posilňovacích strojov či fitness doplnkov na domáce cvičenie. Naši odborní poradcovia vám radi všetko vysvetlia na jednej z našich pobočiek.

Príďte si zasúťažiť na SPORT EXPO na pražskom výstavisku v Holešoviciach

03. 05. 2018

V dňoch 3.-5.5 2018 sa na pražskom výstavisku v Holešoviciach uskutoční už 12. ročník výstavy SPORT EXPO, kde pre Vás usporiadatelia pripravili veľkolepú prehliadku športu, zábavy, športových značiek a potrieb. Celá akcia bude zavŕšená každoročným maratónskym behom, ktorý tradične v skvelej atmosfére celého víkendového festivalu dodá pomyselnú čerešničku na torte.

expo sport logo

 

Pri takejto akcii samozrejme nesmieme chýbať ani my!

Nordictrack Incline trainer X7i

 

V spolupráci so značkou ISOSTAR sme na SPORT EXPO pripravili zaujímavú súťaž, kde vyhráva úplne každý. Vyskúšate si pri nej špičkový bežecký pás, pri ktorom sa nakláňa bežecká plocha až do sklonu 40% a získate zaujímavé ceny od Isostaru. Pôjde o trenažér INCLINE TRAINER X7i od známej americkej značky NordicTrack, kde vyskúšate výklus s postupným rastom kopca a zároveň otestujeme Vaše držanie rovnováhy.

Tento trenažér je dôkazom, že je možné dokonale spojiť pohyb a zábavu v jedno. Ponúka širokú škálu prednastavených programov, kde si vyberie každý, či už chce pravidelne pracovať na svojej fyzickej kondícii alebo treba len chudnúť do plaviek.

Americký výrobca NordicTrack myslel aj na nadštandardnú výbavu, pre čo najlepší komfortný tréning. Na trenažéri nájdete zabudované reproduktory, ventilátory, držiaky na fľaše, držiak na tablet, snímače tepovej frekvencie, pripojenie mp3 a iné podobné vychytávky.

Všetko, čo na tomto vydarenom trenažéri nájdete, je dokonale podporené možnosťou prepojenia s aplikáciou iFIT, čo Vám prináša neobmedzené možnosti zábavy, sledovanie výsledkov, ich zdieľanie a hlavne možnosť behania po tratiach kdekoľvek na svete vďaka spojeniu s Google Maps.

 

Veríme, že pre každého budú preteky super zážitkom. Ste srdečne pozvaní.

  

Príďte sa na SPORT EXPO pozrieť! Aj s trenažérom NordicTrack nás nájdete v stánku Isostar.

Váš FITHAM.SK

 EXPO PRAHA 2018

 

 

 

 

 

Neviete si rady s nákupom?
Navštívte nákupného poradcu Pozrite si rady a tipy na nákup
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť