Príďte si osobne vyskúšať a nechať poradiť s výberom trenažérov, posilňovacích strojov či fitness doplnkov na domáce cvičenie. Naši odborní poradcovia vám radi všetko vysvetlia na jednej z našich pobočiek.

Primal® – európska špička vo svete komerčného fitness vybavenia

24. 07. 2023

Vybavujete komerčné fitness a hľadáte stroje špičkovej kvality? Potom si s nami posvietite na populárnu britskú značku Primal®, ktorá je často považovaná za najlepšiu na európskom trhu. Produkty ponúkajú ťažšie pre hotelové posilňovne, komerčné fitcentera a verejné telocvične, hodia sa ale aj pre náročné domáce využitie. Všetky stroje a trenažéry ponúkajú masívnu konštrukciu s maximálnou odolnosťou a funkčnosťou. Nedá sa zabudnúť ani na ich elegantný vzhľad, ktorý dodá priestoru štýlový nádych.

Značka Primal® má tri základné rady vybavenia: Home, Commercial a Monster.

Od značky zaobstaráte základné vybavenie do akéhokoľvek fitness priestoru: značka ponúka široký sortiment posilňovacích lavíc, profesionálnych strojov a príslušenstvo k nim, crossfitových klietok a činiek a kotúčov pre fitness centrá aj do domáceho prostredia. V ponuke sú aj ďalšie cvičebné doplnky pre ešte pestrejší tréning – hrazdy a bradlá, medicinbály, kettlebelly, posilňovacie gumy, podložky na cvičenie a veľa dalšieho.

Vybavujete posilňovňu? Napíšte nám!

V odbore sme už 28 rokov a poradíme si s náročným priestorom. Naši špecializovaní poradcovia vyberú vhodné stroje pre vašu posilňovňu, či už sa jedná o priestorovú náročnosť, vyťaženie a typológiu strojov. Následne všetko spracujeme do individuálneho návrhu ušitého priamo na mieru. Stroje vám po celej SR navyše zadarmo dovezú naši technici, ktorí ich aj na mieste nainštalujú, predvedú a zaškolia obsluhu. V prípade poruchy zaisťujeme servis priamo u zákazníka v najkratšom možnom termíne.

Pokiaľ vás zaujíma viac, neváhajte nás kontaktovať

Neviete si rady s nákupom?
Navštívte nákupného poradcu Pozrite si rady a tipy na nákup
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť