Príďte si osobne vyskúšať a nechať poradiť s výberom trenažérov, posilňovacích strojov či fitness doplnkov na domáce cvičenie. Naši odborní poradcovia vám radi všetko vysvetlia na jednej z našich pobočiek.

(R)EVOLÚCIA V DOMÁCOM FITNESS Z USA

19. 01. 2018

Na slovenskom trhu sa už nejaký čas úspešne etablujú legendárne americké značky v oblasti fitness od spoločnosti ICON – svetového lídra v domácich športových trenažéroch. Jedná sa o značky NORDICTRACK a PROFORM s viac ako 30-ročnou tradíciou, kontinuálnym vývojom s desiatkami patentov a inovatívnym prístupom v odbore fitness a zdravého životného štýlu, ktoré prinášajú novú dimenziu domáceho športovania. Spoznajte maximálne efektívne formy tréningu, ktoré Vás navyše budú dlho baviť!

 

Proform TDF PRO 5.0

 

 

Proform TDF Pro 5.0

Tour de France je svetový pojem a spoločnosť ICON prináša jeho oficiálny cyklotrenažér. Úplný unikát oproti konkurencii s možnosťou náklonu +-20% imitujúcou jazdou z kopca a do kopca s adekvátne reagujúcim zaťažením. Úplne tichý vďaka magnetickým brzdám, vlastné ozvučenie so zabudovanými reproduktormi, veľká škála programov pre začiatočníkov aj pre náročných športovcov, dotykový interaktívny displej. Vďaka pripojeniu na aplikáciu iFIT prejdete napríklad celú Tour de France z Vašej izby!

 

 

 

Proform Hybrid trainer

 

 

 


Proform Hybrid Trainer

Univerzálna kombinácia eliptického trenažéra a horizontálneho rotopédu. Možnosť využitia predností oboch trenažérov na maximum v jednom stroji a so zapojením celého tela. Vďaka fixácii chrbta rotopédu máte možnosť trénovať viac šetrne v rámci rehabilitácie alebo môžete využiť plný pohyb pri cvičení na eliptikali. Tento univerzálny stroj má tichý a plynulý chod vďaka magnetickej brzde a osadeniu spojov ložiskami. Možnosť počúvania hudby cez zabudované reproduktory. Široká programová ponuka s prepojením do aplikácie iFIT.

 

 

 

 

Nordictrack Freestrider FS7i
 

Nordictrack Freestrider FS7i

Svetová novinka, unikátna kombinácia 3v1 a to steppera, eliptického trenažéra a behania. Kúzlo je v ľubovoľne nastaviteľnej dĺžke kroku v rozsahu do 97 cm. Len vy si určujete ako chcete šliapať. Žiadne manuálne nastavovanie dĺžky kroku, žiadne hranice v šliapaní, žiadne obmedzovanie z hľadiska výšky užívateľa. Úplne tichý a plynulý chod vďaka magnetickému brzdnému systému a ložiskám. Vlastné zabudované reproduktory na počúvanie hudby a ventilátor na osvieženie pri tréningu. Dotykový interaktívny displej. Vďaka pripojeniu na tréningovú aplikáciu iFIT môžete trénovať po celom svete v pokoji Vášho domova.

 

 

 

 

 

 

 

 

Nordictrack Spacesaver SE7i

 


Nordictrack Space Saver SE7i

Ako už názov prezrádza, je tento model výnimočný svojou možnosťou zloženia = polovičné priestorové nároky, keď netrénujete. Tichý a plynulý chod zaisťujú ložiská v kĺbových spojoch, magnetický brzdný systém a vyvážený ťažký zotrvačník. Ďalší silný atribút je možnosť nastavenia sklonu do 8%, čo je u týchto trenažérov veľmi netradičné a charakteristické pre profi stroje. Vlastné zabudované reproduktory na počúvanie hudby a ventilátor na osvieženie pri tréningu. Okrem bohatej programovej ponuky môžete využiť aj tréningovú aplikáciu iFIT, ktorá vám dáva možnosť trénovať kdekoľvek vás napadne v pokoji vášho domova.
 

 

 

 


 

HIIT Trainer

Masívny stroj kombinujúci obľúbené a efektívne trenažéry a to stepper + eliptical. Zameraný na spevnenie postavy predovšetkým v dolnej polovici tela, získanie kondície a spaľovania tuku. Tento trenažér má vďaka svojej konštrukcii minimálne priestorové nároky oproti iným! Vlastné zabudované reproduktory na počúvanie hudby a ventilátor na osvieženie pri tréningu. Disponuje ako kvalitnou mechanikou, ťažkým zotrvačníkom a ložiskami pre plynulý a tichý chod, tak aj radom tréningových programov na zlepšenie kondície a spaľovania tuku. Okrem toho môžete využiť tréningovú aplikáciu iFIT, ktorá umožnuje prostredníctvom Vášho tabletu trénovať kdekoľvek na svete.

 

 

 

 

 

 


iFIT aplikácia

iFIT app

Táto aplikácia je vlajkovou loďou medzi tréningovými aplikáciami, vyvinutá pre americké fitness značky NORDICTRACK a PROFORM s cieľom ľahkého a zábavného ovládania virtuálneho tréningového sveta. Je zameraná na maximálne efektívny tréning kombinujúci prvky zábavy a motivácie. Prostredníctvom Vášho tabletu môžete trénovať kdekoľvek Vás napadne bez toho, aby ste opustili teplo svojho domova. Cez jednoduchý systém Google Maps môžete behať napr. v uliciach New Yorku, v Paríži či v Číne úplne bez obmedzenia! Získate zároveň možnosť trénovať pod dozorom trénerov, využívať nespočetné množstvo zdravých a diétnych receptov, porovnávať svoje výkony so svojimi kamarátmi či ľuďmi kdekoľvek na svete. Zábava pri trénovaní je dôležitý kľúč k vašim vytúženým cieľom. Je to stavebný kameň, na ktorom si spoločnosť ICON, okrem kvalitnej mechaniky svojich trenažérov, zakladá.
 

Vďaka kvalitnému spracovaniu svojich trenažérov spoločnosť ICON poskytuje predĺžené záruky 3 roky resp. 5 rokov na rám strojov + dobrú dostupnosť náhradných dielov aj po záruke.

Neviete si rady s nákupom?
Navštívte nákupného poradcu Pozrite si rady a tipy na nákup
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť