Príďte si osobne vyskúšať a nechať poradiť s výberom trenažérov, posilňovacích strojov či fitness doplnkov na domáce cvičenie. Naši odborní poradcovia vám radi všetko vysvetlia na jednej z našich pobočiek.

Revolučné športtestery POLAR M400, V800 a A300 s integrovanou GPS

22. 04. 2015

Najznámejšia značka športtesterov POLAR teraz prichádza na trh s novými modelmi disponujúcimi novými inovatívnymi technológiami. Ide o modely POLAR M400, V800 a A300, všetky tieto modely predstavujú to najlepšie čo súčasný výskum ponúka.

Polar m400"Multišportový" POLAR M400 HR je športtester s veľmi vyspelou vybavenosťou, množstvom funkčných prvkov sa radí medzi špičkové modely, zároveň je však v tomto porovnaní cenovo priaznivejší ako konkurenční výrobcovia. Polar M400 je vybavený vstavaným GPS modulom s veľmi rýchlou odozvou, s vysokou presnosťou tak možno pri rôznych aktivitách merať tempo, rýchlosť a vzdialenosť. M400 používa na komunikáciu bluetooth smart 4.0, všetko príslušenstvo tak musí spĺňať tento protokol. Obojstranná kominkacia s PC prebieha cez redukčný kábel USB - microUSB, ten slúži aj pre napájanie Li-pol batérie. Tento model je možné zakúpiť s aj bez hrudného pásu.

polar v800Športester POLAR V800 HR, možno jednoducho zaradiť medzi absolútnu špičku, už pred oficiálnym predajom športtesteru Polar V800, bolo zrejmé, že pôjde o výnimočný model, s výnimočnou výbavou a možnosťami. Špičkový športtester V800 je určený pre rôznorodé športové aktivity, veľmi vydarený je aj po stránke designovej. Telo hodiniek je vyrobené z hliníkovej zliatiny, nerezovej ocele a extra odolného skla (Gorilla Glass). V800 disponuje vstavanou GPS jednotkou a výškomerom - senzorom pracujúcim na báze atmosférického tlaku. Softvér športtesteru je možné aktualizovať. Balenie V800 obsahuje USB kábel na dobíjanie batérie a spojenie s PC, vhodný hrudný pás Polar H7 (bluetooth SMART) však súčasťou nie je. To je jediný rozdiel oproti baleniu s označením POLAR V800 HR. Ku športtesteru je možné dokúpiť ďalšie snímače a znásobiť tak jeho možnosti: snímače rýchlosti a frekvencia šliapania na bicykel a nožný snímač rýchlosti, všetky externé zariadenia musia komunikovať v režime bluetooth smart. Tento model je možné zakúpiť si aj bez hrudného pásu.

polar a300POLAR A300 HR kombinuje športester a monitor dennej aktivity. Ide o ďalší model patriaci do novej generácie športestrov, ktorá dokáže využívať možnosti v spojitosti s počítačmi či vybranými mobilnými zariadeniami, čím výrazne predbiehajú konkurečné výrobky v danom segmente. A300 je možné charakterizovať ako multišportový športester, s jednoduchým intuitívnym ovládaním, je vhodný pre rôznorodé športové aktivity. Svojou vybavenosťou ho radíme ako nástupca modelového radu FT, v prvom rade je určený rekreačným a kondičným športovcom a tým, ktorí redugujú hmotnosť. Tento model je možné zakúpiť s aj bez hrudného pásu.

 

Neviete si rady s nákupom?
Navštívte nákupného poradcu Pozrite si rady a tipy na nákup
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť