Príďte si osobne vyskúšať a nechať poradiť s výberom trenažérov, posilňovacích strojov či fitness doplnkov na domáce cvičenie. Naši odborní poradcovia vám radi všetko vysvetlia na jednej z našich pobočiek.

Rozšírenie silovej časti modelového radu TUNTURI PURE

13. 08. 2015

Jedna z najvýznamnejších značiek vo svete fitness má na trhu úplne nový produktový rad PURE, ktorý sa vyznačuje špičkovým dizajnom, precíznym prevedením, komfortom pri cvičení, ponúka predĺženie záruky + je vhodná aj do ľahko komerčného prostredia. Súčasťou tohto radu sú aj posilňovacie lavice s vysokou nosnosťou, ktoré splnia všetky Vaše očakávania.

tunturi compact benchJeden z prvých modelov je polohovateľná lavica TUNTURI PURE COMPACT BENCH, ktorej mechanické stroje sľubujú dlhú životnosť aj v prostredí s vysokou frekvenciou používania, konštrukciu rámu tvoria hrubostenné oceľové profily. Prvky ako sú polohovateľné sedadlo, polohovateľná opierka ponúkajú vysokú variabilitu a teda možnosť využívania rôzne vysokých osôb. Lavica okrem stojana obsahuje aj odnímateľný bicepsový pult a adaptér na predkopávanie a zakopávanie. Zafixovaním tohto adaptéra je možné ďalej používať lavicu aj na cvičenie brušnej oblasti (brucha).

Lavica vrátane stojana má celkovú nosnosť 290 kg, je teda pripravená aj pre pomerne vysoké zaťaženie. Ideálne uplatnenie nájde ako u začiatočníkov, tak aj u osôb s vyššou frekvenciou cvičenia, či požadujúcich cvičenia s vysokými záťažami.

 

tunturi pure weight benchPolohovacia lavica TUNTURI PURE WEIGHT BENCH, ktorá je pevne spojená s výškovo nastaviteľným stojanom na dlhú obojručnú činku. Zostava sa okrem vycibreného dizajnu vyznačuje aj vysokou úžitkovou hodnotou. Mechanické stroje sľubujú dlhú životnosť aj v prostredí s vysokou frekvenciou používania, konštrukciu rámu tvoria hrubostenné oceľové profily. Prvky ako sú polohovateľné sedadlo, polohovateľná opierka ponúkajú vysokú variabilitu a teda možnosť využívania rôzne vysokých osôb. Lavica okrem stojana obsahuje aj odnímateľný bicepsový pult a adaptér na predkopávanie a zakopávanie. Zafixovaním tohto adaptéra je možné ďalej používať lavicu aj na cvičenie brušnej oblasti (brucha).

Lavica vrátane stojana má celkovú nosnosť 290 kg, je teda pripravená aj pre pomerne vysoké zaťaženie. Ideálne uplatnenie nájde ako u začiatočníkov, tak aj u osôb s vyššou frekvenciou cvičenia, či požadujúcich vysoké váhy.

 

tunturi pure olympic bench

 

Lavica TUNTURI PURE OLYMPIC BENCH. Lavica je pevne spojená so stojanom na dlhú obojručnú činku. Stojan síce nemá teleskopicky nastaviteľný, výšku je však možné meniť prenastavením nosiča celkom do 6-poloh. Priečnica spájajúca jednotlivé stojany je profilovaná, stojan tak možno používať vrátane nosičov obojstranne, napríklad na drepovanie atď. Zostava sa okrem vycibreného dizajnu vyznačuje aj vysokou úžitkovou hodnotou. Mechanické stroje sľubujú dlhú životnosť aj v prostredí s vysokou frekvenciou používania, konštrukciu rámu tvoria hrubostenné oceľové profily. Prvky ako sú polohovateľné sedadlo, polohovateľná opierka ponúkajú vysokú variabilitu a teda možnosť využívania rôzne vysokých osôb. Lavica okrem stojana obsahuje aj odnímateľný bicepsový pult a adaptér na predkopávanie a zakopávanie. Zafixovaním tohto adaptéra je možné ďalej používať lavicu aj na cvičenie brušnej oblasti (brucha).

 

tunturi pure squat rack

 

Stojan na obojručnú činku TUNTURI PURE SQUAT RACK. Stojan poskytuje možnosť výškového nastavenia, ale aj nastavenia šírky a to v 6-polohách. Robustná oceľová konštrukcia sa vyznačuje vysokou stabilitou s nosnosťou až 140 kg. Medzi najväčšie prednosti tohto stojana patrí výškové nastavenie bezpečnostných zarážok, s jednoduchým prenastavením, ktoré umožní využívať posilňovací stojan všetkým cvičencom rôznych výškových kategórií. Spodné nosiče navyše plnia bezpečnostnú funkciu pri cviku tlakmi v ľahu. Tunturi Pure Squat Rack je navrhnutý tak, aby vyhovoval väčšine typov posilňovacích lavíc. Medzi ďalšie prednosti je možné doplniť aj jeho ekonomické skladovanie.

 

 

tunturi pure power towerSamostatne stojaca konštrukcia, ktorá ponúka veľké množstvo cvikov. TUNTURI PURE POWER TOWER obsahuje adaptér hrazdu, bradlá a šikmú lavicu. Robustná rámová konštrukcia stojí na vlastnej platforme s rozmermi 131 x 118 cm. Konštrukcia je výborne ergomicky a pritom jednoducho riešená, zavesenie jednotlivých adaptérov na hlavnom stĺpiku je možné jednoducho podľa potrieb prenastaviť. Výhodou obdobných konštrukcií je predovšetkým bezpečné cvičenie s vlastnou telesnou váhou a už uvedená možnosť veľkého množstva vykonávaných cvikov a teda aj precvičenia takmer celého tela.

tunturi pure strenght core trainer 

Lavica TUNTURI PURE STRENGTH CORE TRAINER z produktovej rady "PURE" je produkt známeho fínskeho výrobcu fitness vybavenia a je ideálny do domácich podmienok. Táto univerzálna lavica je určená pre tréning chrbtových svalov (dolné vzpriamovače) a brušných svalov (skracovačky). Disponuje kvalitným čalunením a stabilnou konštrukciou. TUNTURI PURE STRENGTH CORE TRAINER má celkovú nosnosť 150 kg. Lavica má možnosť zloženia pre lepšiu skladnosť.

 

 

tunturi pure flat benchLavica TUNTURI PURE UTILITY BENCH z produktovej rady "PURE" je produkt známeho fínskeho výrobcu fitness vybavenia a je ideálny do domácich podmienok. Lavica je určená na tréning s jednoručnými činkami a na precvičenie brušných svalov. Chrbtová opierka sa dá nastaviť ako do pravého uhla, tak aj do negatívneho sklonu pre cvičenie. Disponuje kvalitným polstrovaním a stabilnou konštrukciou. TUNTURI PURE UTILITY BENCH má celkovú nosnosť 150 kg. Lavica má možnosť zloženia pre lepšiu skladnosť.

 

tunturi pure flat bench

Lavica TUNTURI PURE FLAT BENCH z produktovej rady "PURE" je produkt známeho fínskeho výrobcu fitness vybavenia a je ideálny do domácich podmienok. Lavica je určená na tréning s jednoručnými činkami a na precvičenie brušných svalov. Chrbtová opierka je možné nastaviť ako do horizontálneho uhla, tak aj do negatívneho sklonu. Disponuje kvalitným čalunením a stabilnou konštrukciou. TUNTURI PURE FLAT BENCH má celkovú nosnosť 150 kg. Lavica má možnosť zloženia pre lepšiu skladnosť.

 

tunturi compact smithLavica TUNTURI PURE COMPACT SMITH z produktovej rady "PURE" je produkt známeho fínskeho výrobcu fitness vybavenia a je ideálny do domácich podmienok. Lavica je určená na všetky základné cviky s činkami, či olympijskou osou. Jedná sa o multipress spojený s predkopávaním, zakopávaním a bicepsovým pultom. Multipress umožňuje prirodzený pohyb hore a dole pomocou dvoch chrómových vodiacich tyčí. Vďaka funkcii ACTIVE BALANCE je umožnené behom sekundy usadiť tyč späť do stojana. Okrem tejto funkcie je možné samozrejme nastaviť zarážky, ktoré zabránia prípadnému upusteniu činky pre člaku. Stojan je tiež vybavený tŕňmi na odkladanie kotúčov.

 

 

tunturi pure home gymLavica s kladkami TUNTURI PURE HOME GYM. Jedná sa o kombináciu posilňovacej veže, benchovej lavice a kladkového systému. Vďaka tomuto systému môžete bezproblémov pretrénovať takmer celé telo pomocou dvoch nezávislých kladiek, ktoré sú ďaleko viac účinné a šetrné k Vašim kĺbom a pohybovému aparátu. Konštrukcia isponuje 90 kilovým závažím, regulovateľným zásuvným magnetickým kolíkom + krytom na záťažové tehly proti hluku a vonkajšej ochrane. Kladky/opierky TUNTURI PURE HOME GYM sú výškovo nastaviteľné po chrómových vodiacich tyčiach s ložiskami.

 

 

 

 

 

Neviete si rady s nákupom?
Navštívte nákupného poradcu Pozrite si rady a tipy na nákup
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť