Príďte si osobne vyskúšať a nechať poradiť s výberom trenažérov, posilňovacích strojov či fitness doplnkov na domáce cvičenie. Naši odborní poradcovia vám radi všetko vysvetlia na jednej z našich pobočiek.

SENS - proteínové tyčinky z taxonomickej čeľade "cvrčkovité"

09. 03. 2018

sensNa náš trh prichádza nový trend a tým trendom je hmyz. Nie je žiadnym tajomstvom, že hmyz je výdatným zdrojom bielkovín, ako napríklad hydina, či hovädzie. Avšak v našich kultúrnych podmienkach je táto exotická "desiata" pre mnoho stále nepredstaviteľná na konzumáciu, alebo snáď pochutnanie.

 

Preto prišla značka SENS so svojimi tyčinkami, ktoré sú vyrábané z múky a to konkrétne z cvrčka domáceho (Acheta Domestica).

K dostaniu budú tyčinky energetické a proteínové v rôznych skvelých príchutiach. Konkrétne tieto tyčinky sa stávajú s postupom času veľkým hitom a teraz už je len otázka čo je na týchto tyčinkách vlastne tak super?

 

Všetok sortiment môžete vidieť na našich stránkach.

 

sens

 

Bielkovina z cvrčkov patrí k tým najkvalitnejším v živočíšnej ríši a v mnohých ohľadoch je kvalitnejšia a lepšie vstrebateľná ako bielkovina rastlinná.

 

 

sens

 

 

Hmyz vo všeobecnosti obsahuje veľké množstvo zdravých tukov. Ďalej je bohatý na vápnik, zinok a tzv. hemové železo, ktoré je lepšie ako železo získavané z rastlín.

 

 

sens3

 

Je dokázané, že konzumáciou hmyzu sa razantne znižuje riziko prenosu chorôb.

 

 

sens4

 

Pri chove cvrčkov určených na výrobu tyčiniek nie sú používané antibiotiká a iné chemické prostriedky, vďaka tomu sú tieto produkty naozaj nezávadné a prírodné.

 

 

 

UŽ SKLADOM!

sens

Neviete si rady s nákupom?
Navštívte nákupného poradcu Pozrite si rady a tipy na nákup
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť