Preskúmajte okolité cyklotrasy na elektrobicykloch na rok 2024, vydajte sa na výlet do prírody, alebo si zahrajte stolný tenis na záhrade. My sme na leto pripravení a vy?

Solárium doma. Prečo nie?

13. 10. 2023

Vonku zavládla jeseň a opálenie z letných dovoleniek pomaly bledne. Ak aj vy túžite po krásne opálenej pokožke po celý rok, porozmýšľajte o soláriu – jedno také si môžete zaobstarať aj domov.

Nad cenami solárií sa najskôr najskôr pozastavíte - ľahko sa vyhupnú aj cez sto tisíc korún, v ponuke ale nájdete aj lacnejšie. Používanie domáceho solária má ale svoje nesporné výhody a investície do prístroja sa vám čoskoro vrátia. Tiež ušetríte aj čas, ktorý by ste inak trávili na cestách. Umelé slnko má tiež pozitívne účinky proti depresiám a zlej nálade, ktoré sú pre zimné obdobie typické. „Slniečko“ tiež pôsobí proti únave a dobíja batérie v studených a šedých dňoch jesene a zimy. Je všeobecne dokázané, že opálený človek sa cíti zdravý, svieži a sebavedomý.

Existuje tiež možnosť opáliť sa v pohodlí domova vďaka tvárovému alebo dekoltovému soláriu. Tu záleží na vašich finančných možnostiach.

Na našom e-shope ponúkame prestížne solária firmy Harpo, ktoré patria k špičke v opaľovacej technike. Solária majú dlhú životnosť, komfortnú obsluhu a nadčasový dizajn.Solária sa vyrába v horizintálnom aj vertikálnom prevedení.

Neviete si rady s nákupom?
Navštívte nákupného poradcu Pozrite si rady a tipy na nákup
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť