Preskúmajte okolité cyklotrasy na elektrobicykloch na rok 2024, vydajte sa na výlet do prírody, alebo si zahrajte stolný tenis na záhrade. My sme na leto pripravení a vy?

Spinningové bicykle pre domáce aj profi použitie

04. 08. 2013

spinningUž niekoľko rokov patrí medzi obľúbené aktivity SPINNING, ktorý už nie je záležitosťou cyklistických nadšencov, ale čím ďalej tým viac ho volia ľudia na redukciu tuku a získanie fyzičky. V našej ponuke nájdete množstvo modelov pre domáce (sekcia cyklotrenažéry) aj komerčné využitie (sekcia spinningové bicykle), líšia sa samozrejme cenou, masívnosťou rámu a kvalitou jednotlivých komponentov.

Cyklotrenažéry sú obdobou rotopedov, vhodné ale skôr na športovejšie použitie. Pri výbere je dôležité ako budú cyklotrenažéry používané, pre zvolenie správneho typu pre Váš účel je potrebné sledovať či cyklotrenažér má alebo nemá voľnobeh. Aj tu má pravidelný tréning pozitívny vplyv na krvný tlak, optimálne zaťažuje srdce, zvyšuje vitálnu kapacitu pľúc a podporuje spaľovanie tukov. Viac informácií ako vybrať cyklotrenažéry nájdete v nákupnom poradcovi.

Neviete si rady s nákupom?
Navštívte nákupného poradcu Pozrite si rady a tipy na nákup
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť