Preskúmajte okolité cyklotrasy na elektrobicykloch na rok 2024, vydajte sa na výlet do prírody, alebo si zahrajte stolný tenis na záhrade. My sme na leto pripravení a vy?

Steppery KETTLER - cena za kvalitu a životnosť

10. 08. 2008

stepper_montanaSteppery patria medzi najvyhľadávanejšie cvičebné stroje pre ženy, bohužiaľ nákup veľmi často končí kúpou mini steppera či modelu, ktorý neumožňuje reálne nastavenie záťaže. Požadované výsledky sa potom nedostavia a stepper končí pod posteľou. Ak sa tomu chcete vyhnúť zvoľte stepper KETTLER - stepper KETTLER MONTANA , ktorý má masívny rám, zaručuje komfortný a účinný tréning a ako jediný je osadený kvalitnými tlmičmi s dlhou životnosťou aj pri pravidelnom cvičení.

Stepper KETTLER MONTANA - tento kvalitou a prevedením výnimočný stepper používa ako najlacnejší na trhu veľmi kvalitné tlmiče s dlhšou životnosťou a možnosťou aj dlhšieho zaťaženia rádovo 30-50 minút pre pravidelné domáce cvičenie. Konštrukcia riadidiel umožňuje pohodlný postoj na stepperi s alternatívou šliapania v predklone s opretím predlaktia o rukoväti, čo má za následok pretiahnutie sedacieho svalu a jeho komplexnejšie zaťaženie.

Neviete si rady s nákupom?
Navštívte nákupného poradcu Pozrite si rady a tipy na nákup
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť