Preskúmajte okolité cyklotrasy na elektrobicykloch na rok 2024, vydajte sa na výlet do prírody, alebo si zahrajte stolný tenis na záhrade. My sme na leto pripravení a vy?

Stoly na stolný tenis zn. KETTLER teraz v novom designe

12. 04. 2011

kettler,stolnítennisPingpongové stoly KETTLER každoročne víťazí v nezávislých testoch a vďaka svojej kvalite a komfortu patrí už niekoľko rokov medzi najpredávanejšie stoly v SR. Po takmer 5 rokoch úspešného predaja tak prichádza teraz na trh modernizované stoly na stolný tenis KETTLER MATCH 3,0 ALU a KETTLER MATCH 5.0 ALU, ktoré rovnako ako všetky vonkajšie stoly majú KETTLER špeciálnu hliníkovú dosku zaručujúcu ľahšiu manipuláciu a dlhú životnosť pri zachovaní úplne rovnakých odrazových vlastností ako má stôl drevený.

Vonkajší pingpongový stôl Kettler Match 5.0 Alu je úplne nový typ tenisového stola na vonkajšie použitie, vhodný pre občasných aj skúsených hráčov. Popredný svetový výrobca náčinia pre stolný tenis "Kettler" predstavuje kompletne inovovaný rad tzv. "vonkajších" pingpongových stolov. Zmenou prešli predovšetkým sklápací mechanizmus a spodná nosná konštrukcia, tá je vyrobená z kovových trubiek s priemerom 25mm. Konštrukcia je teraz oveľa tuhšia a sklápanie je jednoduchšie a predovšetkým bezpečnejšie.

Neviete si rady s nákupom?
Navštívte nákupného poradcu Pozrite si rady a tipy na nákup
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť