Príďte si osobne vyskúšať a nechať poradiť s výberom trenažérov, posilňovacích strojov či fitness doplnkov na domáce cvičenie. Naši odborní poradcovia vám radi všetko vysvetlia na jednej z našich pobočiek.

Štýlové POLAR UNITE sú tu

09. 09. 2020

Fínska spoločnosť POLAR prichádza s elegantnou a štýlovou novinkou, ktorou sú POLAR UNITE! Tento model už na prvý pohľad zaujme svojim vzhľadom a univerzálnou veľkosťou, ktorá padne na ruku úplne každému. A nie je to len vzhľad, ktorým tento model disponuje, ale je vybavený skvelými funkciami aj lákavou cenou.

 

VZHĽAD

Inteligentné hodinky POLAR UNITE kladú veľký dôraz na vzhľad, a to aj napriek zachovaniu všetkých pokročilých fitness funkcií. Ako bolo spomenuté vyššie, majú univerzálnu padnúcu veľkosť 43,4 mm x 43,4 mm, hrúbku len 10,4 mm a vážia iba 32 gramov. Telo hodiniek je tvorené polymérom, ktorý je vystužený sklenými vláknami a je doň vsadené jediné nerezové tlačidlo. Toto tlačidlo je novo umiestnené na ľavú dolnú stranu a je teda možné ho ovládať palcom pravej ruky. Displej hodiniek má rozlíšenie 240 x 204 pixelov a je plne dotykový. Tiež určite oceníte automatickú úpravu jasu podľa svetla vo vašom okolí. To pri športových hodinkách nebýva samozrejmosťou. Celý povrch displeja hodiniek je chránený sklom Asahi Glass. Samozrejmosťou je aj vodeodolnosť.

Štýlovosť hodiniek podčiarkujú farebné kombinácie, v ktorých sú k dostaniu. Zaobstarať si ich môžete v elegantnej čiernej, modrej, bielej alebo ružovej variante. Remienok sa dá veľmi ľahko vymeniť a svoj štýl tak môžete ešte viac podčiarknuť rôznou kombináciou náramkov. Náramky budú k dostaniu z tkaného recyklovaného polyesteru, kožené s podšívkou a dve silikónové variácie, ktoré sa od seba líšia prackou. Vďaka týmto náramkom dáte svojim POLAR UNITE zakaždým nový vzhľad a nemôže sa teda stať, že vás omrzí.

 

FUNKCIE

Najväčšie prednosti všetkých športtestrov sú športové funkcie. Aj tento model nimi vyniká. Popri štandardných funkciách, ako krokomer a nepretržité meranie tepovej frekvencie, tu nájdeme aj tzv. múdre kalórie, ktoré sú vypočítavané na základe zadaného pohlavia, veku, výšky, váhy i srdcovej frekvencie. Pri aktivite môžeme upravovať intenzitu tréningu, čím zvyšujeme efektivitu cvičenia a predchádzame možnému pretiahnutiu či zraneniu. Toto môže viesť k ohrozeniu nastavených cieľov, ale aj zdravia. POLAR UNITE umožňujú výber zo 100 odlišných režimov, čo ich radí medzi najlepšie inteligentné hodinky na súčasnom trhu. Pomocou Bluetooth sú tiež kompatibilné so smartfónom, ale nastaviť ich je možné aj cez PC.

Vďaka možnosti výberu až zo 100 režimov sú hodinky UNITE jedny z mála, ktoré ponúkajú asistenciu pri plánPOLAR UNITEovanie tréningu a šetrí tak váš čas aj energiu. Každý deň vyberáte 2-4 tréningy s dĺžkou 20 až 90 minút. Určiť si môžete aj ich zameranie - kardio, sila, zlepšenie kondície. Cvičenia pritom zohľadňujú našu kondíciu, zdravotný stav aj energiu (tú na základe analýzy spánku). Spánok je totiž najdôležitejší pre naše celkové zdravie a pohodu. Vďaka Polar Sleep Plus Stages je váš spánok monitorovaný počas celej noci a ráno si prezriete spätnú väzbu, ktorú vám hodinky poskytujú. Vďaka tomu môžete zlepšiť aj vaše spánkové návyky.

Hodinky samozrejme majú aj základné funkcie ako je zobrazenie času, dátumu, stopky, odpočítavania a notifikácie (volanie, správy, e-mail, udalosti a pod.). Veľmi príjemnou správou je, že hodinky sú aj v slovenskom jazyku!

Všetky dáta sa ukladajú do mobilnej aplikácie Polar Flow, ktorá vám potom na základe týchto dát ponúkne tipy na lepšie cvičenie, kvalitnejší spánok či zlepšenie celkovej energie v priebehu dňa.

Hodinky sú vybavené batériou o veľkosti 174 mAh s ktorou vydržia až 4 dni bežného užívania vrátane zapnutého merania tepu alebo až 50 hodín v tréningovom móde s pripojenou technológiou GPS.

 

Jednoducho povedané, inteligentné hodinky POLAR UNITE sú stále zamerané do športového sektora, ale pamätajú aj na moderný vzhľad a rozumnú cenu. Vďaka nim môžete neustále pracovať na svojom aktívnom spôsobe života a zlepšovať sa každým dňom.

 

 

Neviete si rady s nákupom?
Navštívte nákupného poradcu Pozrite si rady a tipy na nákup
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť