Príďte si osobne vyskúšať a nechať poradiť s výberom trenažérov, posilňovacích strojov či fitness doplnkov na domáce cvičenie. Naši odborní poradcovia vám radi všetko vysvetlia na jednej z našich pobočiek.

Úplne nová kolekcia trenažérov KETTLER

12. 10. 2010

kettler_trackmotionAko každý rok, aj tento rok sú na zimnú sezónu uvádzané nové modely tejto tradičnej nemeckej značky. Na trh tak prichádzajú nové crossové trenažéry KETTLER UNIX MKETTLER UNIX P, nový rad trenažérov so zotrvačníkom vpredu KETTLER ELYX, cyklotrenažéry KETTLER GIRO SKETTLER GIRO GT, bežecké pásy KETTLER TRACK MOTIONTRACK PERFORMANCE a inovované veslovacie trenažéry KETTLER COACH M a KETTLER COACH E.

 

Crossový trenažér KETTLER UNIX M inovovaný manuálne ovládaný crossový trenažér radu HKS. Nové dizajnové spracovanie spolu s celým radom technických vylepšení ponúka aj novú výzvu pre vaše ďalšie výkonnostné ciele. Crossový tréning umožňuje v dôsledku eliptického alebo kĺzavého pohybu nášľapných plôch veľmi účinné a komplexné posilňovanie srdcového obehu a všetkých svalových skupín bez zvýšeného zaťažovania kĺbov. Je tak vyváženým tréningom srdcového obehu a ideálnym spôsobom podpory látkovej výmeny. Crossový tréning je zároveň osvedčeným postupom pri chudnutí, posilňovaní všetkých hlavných svalových partií naraz a získavaní fyzickej kondície.

 

Atraktívny "indoor" trenažér KETTLER GIRO S z výrobného radu Kettler advantage nájde uplatnenie v bežnej domácej prevádzke, jeho kvality ocenia predovšetkým nároční užívatelia, pre ktorých dokáže byť stroj partnerom aj v náročnom a intenzívnom tréningu. Atraktívny model cyklotrenažéru s voľnobehom, s robustnou rámovou konštrukciou, so stredovým uložením s priemyselnými ložiskami poskytujú dlhodobú životnosť.
giro_S

Kettler Track Motion je model bežeckého trenažéru so systémom komfortného odpruženia, vydareným funkčným dizajnom, užívateľov presvedčí predovšetkým vďaka svojim funkčným vlastnostiam. Bežecká plocha o rozmeroch 132 × 48 cm potom radí tento trenažér na špičku danej cenovej kategórie. Ovládacia konzola 3D-matrix s intuitívnym ovládaním, pohodlná manipulácia istená bezpečnostnou STOP-poistkou alebo systém kalibrácie rýchlosti SRS, ktorý podľa potreby upravuje výkon motora.

Neviete si rady s nákupom?
Navštívte nákupného poradcu Pozrite si rady a tipy na nákup
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť