Preskúmajte okolité cyklotrasy na elektrobicykloch na rok 2024, vydajte sa na výlet do prírody, alebo si zahrajte stolný tenis na záhrade. My sme na leto pripravení a vy?

Uzavretie predajní, eshop bez obmedzenia

23. 12. 2020

Vážení zákazníci,

z dôvodu nariadenia vlády SR v rámci prevencie šírenia koronaviru COVID-19 sú naše predajne opäť od 28.12.2020 počas platnosti mimoriadnych opatrení uzavreté. Prevádzka nášho eshopu s dodaním prepravnými spoločnosťami a výdaje tovaru na našich predajniach sú bez obmedzenia.

Odporúčame našim zákazníkom, aby v nadväznosti na požiadavky prepravných spoločností a zvýšenej prevencie proti nákaze koronavírusom preferovali pri objednávkach cez eshop platby on-line platobnou kartou či bankovým prevodom. Prosíme zákazníkov o správne zadávanie variabilných symbolov pri platbách bankovým prevodom. Zlé zadanie či opomenutie zadanie variabilného symbolu neumožňuje spracovanie objednávky resp. je následne nutné platbu identifikovať ručne, čo môže trvať niekoľko dní.

Výdaje Osobných odberov v mieste našich predajní je možné realizovať až po predchádzajúcej avizácii z predajne formou SMS, emailu či telefonátu. Odporúčame využívať bezhotovostné úhrady formou platobnej karty na termináli na predajni či predchádzajúcu úhradu bankovým prevodom. Upozorňujeme, že na výdajnom mieste už nie je možné dopĺňať ďalší tovar do Vašej objednávky či prechádzať sortiment.

Podľa aktuálneho výkladu nie je možné v dobe platnosti mimoriadnych opatrení na predajniach osobne vracať či reklamovať tovar. Tovar je teda nutné zasielať prepravnou spoločnosťou na adresu našej firmy podľa Obchodních podmienok.

Ďakujeme za pochopenie a prajeme všetkým našim zákazníkom čo najhladší priebeh aktuálnych mimoriadnych opatrení a pekné sviatky.

 

Váš tím FITHAM

 

                                      

 

 

                                

Neviete si rady s nákupom?
Navštívte nákupného poradcu Pozrite si rady a tipy na nákup
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť