Príďte si osobne vyskúšať a nechať poradiť s výberom trenažérov, posilňovacích strojov či fitness doplnkov na domáce cvičenie. Naši odborní poradcovia vám radi všetko vysvetlia na jednej z našich pobočiek.

Veslovací trenažér CONCEPT 2 v novom farebnom prevedení

18. 01. 2012

concept2blackVeslovacie trenažéry CONCEPT 2 patria už desiatky rokov k najobľúbenejším profesionálnym trenažérom pre veslárov, do fitcentier i klubových posilňovní. U tohtoročného výročia bol na trh uvedený nový rad trenažérov v čiernej farbe, vychádzajúci z najpredávanejšieho modelu CONCEPT 2 D PM3. Aktuálne si tak zákazníci môžu vybrať z dvoch farebných prevedení. Nový model CONCEPT 2 D PM3 BLACK už máme skladom a je možné ho teda objednávať.

Veslovací trenažér Concept 2 je svetovo uznávaný výrobca veslovacej techniky, v roku 1981 bol zostrojený prvý "indoor" model, v podstate išlo o priekopníka, ktorý nastavil štandard pre ostatných výrobcov veslovacích trenažérov.

Trenažér Concept 2 využíva odpor vzduchu a vytvára neobmedzené možnosti záťaže pri cvičení. Veslovanie je všeobecne veľmi zdravý spôsob pohybu, ktorý zapája veľkú časť svalových partií celého tela. Jedná sa o upokojujúce, rytmické cvičenie, ktoré zvyšuje silu, pružnosť a pohyblivosť bez nebezpečenstva a obáv zo zranenia. Odpor stroja je priamo úmerný sile, ktorou na stroj pôsobíte - čím viac sily vynakladáte, tým výdatnejší je tréning. Rýchly a účinný spôsob na zníženie váhy spaľovaním kalórií a spevnenie svalov.

concept-2d

 

Posuvné sedátko vesla CONCEPT 2 na dostatočne dlhej koľajnici umožní úplné pretiahnutie svalov nôh až do krajných polôh. Koľajnica z hliníkovej zliatiny je pokrytá nerez oceľou. Táto kombinácia zaručuje vysokú trvanlivosť a ľahkosť stroja. Pre ľahšiu záťaž prívod vzduchu znížite privretím klapky, naopak otvorením klapky zvyšujete odpor. Riadiaca jednotka vesel CONCEPT 2 s označením PM3, ktorá je aj v názve produktu slúži aj na ovládanie programovej ponuky a monochromatický monitor poskytuje údaje o meraných veličinách.
Neviete si rady s nákupom?
Navštívte nákupného poradcu Pozrite si rady a tipy na nákup
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť