Preskúmajte okolité cyklotrasy na elektrobicykloch na rok 2024, vydajte sa na výlet do prírody, alebo si zahrajte stolný tenis na záhrade. My sme na leto pripravení a vy?

Vybavte sa s nami na bojové športy

06. 11. 2023

Bojové športy fascinujú ľudí po celom svete a svoj vzostup zažívajú najmä v posledných rokoch. Vyžadujú nielen fyzickú silu, ale aj vypilovanú techniku. Aby ste ju mohli trénovať, je nevyhnutné mať správnu výbavu. U nás vyberiete kompletné vybavenie pre bojové športy na jednom mieste.

Čo u nás nájdete?

  • Boxovacie vrecia a hrušky, ktoré určite využijete pri vašom tréningu. V ponuke máme aj tréningové figuríny.
  • Pre ochranu rúk myslite na rukavice, bandáže a chrániče, ktoré zaistia ochranu úderových a kopacích častí končatín proti zraneniu a podliatinám, ďalej tu nájdete suspenzory a boxerské prilby.
  • Kimona pre profesionálov aj začiatočníkov všetkých veľkostí. Kimona na karate sú zo slabšieho materiálu, kimona na judo sú silnejšie so spevnenými švami a lemami v partiách, kde dochádza k chytom.
  • Lapy pre bojové športy, ktoré sa používajú na nácvik správnych techník úderov a kopov.
  • Zakúpite u nás aj tréningové zbrane pre simuláciu súbojov. Jedná sa predovšetkým o atrapy noža a pištole. Tieto zbrane sa hodia pre nácviky sebaobrany alebo technik Krav Maga, pretože u nich nehrozí zranenie, ale robí tréning veľmi reálnym.
  • Tatami a iné podložky, ktoré využijete ako pohodlnú a dobre udržiavateľnú plochu pre strečing, dynamické cviky či rehabilitáciu.
  • V sortimente nájdete tiež tréningové tašky. Ich nespornou výhodou je veľká kapacita a odvetrávanie vďaka špeciálnemu odkladaciemu vrecku na spotenú bielizeň.

Všetko vybavenie si môžete vyskúšať na našej pobočke v Bratislave. Radi viem aj s výberom pomôžeme na čísle 0232 44 77 00, kde vám sme k dispozícii každý všedný deň od 9:00 do 18:00 hod.

Neviete si rady s nákupom?
Navštívte nákupného poradcu Pozrite si rady a tipy na nákup
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť