Príďte si osobne vyskúšať a nechať poradiť s výberom trenažérov, posilňovacích strojov či fitness doplnkov na domáce cvičenie. Naši odborní poradcovia vám radi všetko vysvetlia na jednej z našich pobočiek.

Vyskúšajte produkty BrainMax

13. 07. 2023

Radi by sme vám predstavili novinku – BrainMax, českú značku, ktorá sa špecializuje na výrobu špičkových doplnkov stravy a BIO potravín. Čo robí BrainMax naozaj zaujímavým, je jeho silný dôraz na kvalitu a preukázateľne pozitívne účinky na zdravie.

Pokiaľ ide o doplnky stravy, BrainMax kladie veľký dôraz na vedecky overený prístup a kvalitu použitých surovín. Každý výrobok je starostlivo vyrobený tak, aby bol pre telo čo najviac využiteľný. Pri výrobe sa značka zameriava aj na BIO pôvod, a žiadna zbytočná chémia sa tak do produktov nedostáva. Pri pestovaní plodín sú používané prírode prospešné postupy, a vy sa tak nemusíte obávať žiadnych balastných látok či iných škodlivých prímesí, ktoré by mohli mať vplyv na vaše zdravie.

Čo všetko u nás od tejto značky nájdete?

Pokiaľ budete potrebovať s výberom poradiť, neváhajte a zavolajte nám na číslo 0232 44 77 00. K dispozícii sme vám každý všedný deň od 9:00 do 18:00 hodín. Navštíviť nás môžete aj na niektorej z našich pobočiek.

Neviete si rady s nákupom?
Navštívte nákupného poradcu Pozrite si rady a tipy na nákup
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť